Ochrona przed zimnem – produkty x-socks

Jedną z najlepszych rzeczy w narciarstwie i snowboardzie są ekstremalnie niskie temperatury. Możesz poczuć chłód na twarzy i wiatr wiejący przez włosy. Jeśli chcesz cieszyć się tymi wrażeniami, jednocześnie chroniąc twarz przed zimnem, para rękawic narciarskich lub snowboardowych jest dla Ciebie. Najlepszą rzeczą w rękawicach jest to, że nie ograniczają one Twojej sprawności manualnej, jak w przypadku rękawic bez palców.

Rękawice narciarskie lub snowboardowe są wykonane z różnych materiałów i mają różne style. Niektóre są przeznaczone do swobodnego wyglądu, podczas gdy inne są przeznaczone do bardziej profesjonalnego wyglądu.

Buty i osłony goleni x-socks poleca

Jeśli chcesz chronić swoje kostki i golenie przed głębokimi cięciami, otarciami i siniakami, powinieneś nosić buty lub ochraniacze na golenie. Są one dostępne w różnych stylach i materiałach, aby dopasować się do każdej osoby. Wszystko znajdziesz w ofercie.

Nakładki na golenie lepiej chronią golenie przed uderzeniami i zadrapaniami, ale nie zapewniają takiej ochrony kostek jak buty.

Szelki na szyję i nauszniki marki x-socks

Jeśli znajdziesz się w szczególnie zimny dzień podczas jazdy na nartach lub snowboardzie lub widzisz, że temperatura spada zbyt szybko, powinieneś nosić szelki na szyję lub nauszniki.

Nauszniki lepiej chronią przed wiatrem, a szelki chronią szyję przed uderzeniami.

Inne akcesoria, które powinieneś mieć pod ręką

  • Okulary do obserwacji: okulary przeciwsłoneczne są świetne do ochrony oczu, ale jeśli musisz skupić się na stoku, powinieneś nosić okulary do obserwacji.
  • Torba na rękawice: torba na rękawice jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich miłośników outdooru. Chroni twoje rękawice przed brudem, ziemią i gruzem i może być używany jako worek na kurz podczas czyszczenia rękawic.
  • Ciepła warstwa: nawet gdy temperatura jest poniżej zera, ważne jest, aby nosić warstwę pod sprzętem śniegowym.
  • Łańcuchy śniegowe: jeśli zamierzasz być na stoku przez jakiś czas lub jeśli są obszary, które są trudne do poruszania się, powinieneś zabrać łańcuchy śniegowe.
  • Plastikowa torba na wiązania: po zejściu ze stoku powinieneś wyczyścić swój sprzęt, aby zapobiec uszkodzeniu sprzętu przez brud i zanieczyszczenia.
  • Coś do picia: nawet gdy na zewnątrz jest zimno, ważne jest, aby pozostać nawodnionym.