Rossignol narty również dla początkujących.

narty rossingnol

Gdy stajemy przed wyborem odpowiedniego sprzętu narciarskiego, nie możemy kierować się tylko wyglądem nart. Narty rossignol to profesjonalny sprzęt narciarski charakteryzujący się wieloma ważnymi specyfikacjami takimi jak szerokość oraz długość, ale też prawidłowy stopień twardości i sztywności zastosowanych materiałów. Cechy wizualne, jak i te czysto techniczne muszą być dostosowane do naszych preferencji oraz umiejętności. Kupowane przez nas narty jak zresztą każdy inny produkt mają spełniać nasze oczekiwania, potrzeby oraz odpowiadać naszym preferencjom.
Dzięki temu, że żyjemy w czasach, gdzie producenci gonią za potrzebami konsumentów, możemy przebierać w szerokiej gamie interesujących nas produktów. Producenci nart dbają o to, aby oferowany przez nich sprzęt odpowiadał wymaganiom amatorów, jak i tych osób, które oceniają swoje umiejętności na bardziej zaawansowane.

Nowoczesne rozwiązania


Rossignol hero, czyli jeden z modeli nart rossignol to wysokiej jakości sprzęt przygotowany do zjazdów na dobrze przygotowanych stokach. Narciarz o dużych umiejętnościach zrobi wrażenie klasą swoich zjazdów. Według wielu specjalistów narty te są niezwykle komfortowe dzięki podniesionemu dziobowi. Rocker jak zwykło się nazywać owo podniesienie dziobu, daje komfort zjazdu nawet na trasie nieprzygotowanej co oznacza, że zjeżdżając na stoku rozmokniętym, rozjeżdżonym dalej będziemy czuć pewność swoich umiejętności. Podniesienie to równie dobrze sprawdzi się do nauki jazdy carvingowej jak i po prostu ułatwi skręcanie podczas zjazdu. Kolejnym charakterystycznym rozwiązaniem jest obniżenie wagi sprzętu poprzez zastosowanie lżejszych materiałów, z których zbudowane są zapięcia oraz narty. Narty stają się dzięki temu zabiegowi jeszcze prostsze w prowadzeniu. Rossignol narty to idealna opcja do zjazdów slalomowych, warto kierować się znaną zasadą przy obliczaniu długości tzn. należy odjąć 10 cm od posiadanego wzrostu. Jeśli interesuje nas jeszcze łatwiejsze manewrowanie, warto pomyśleć o dużo krótszych nartach.

Duży wybór nart i sprzętu sportowego wyłącznie na krakowsport.pl.