III Łódzki Bieg Mikołajów

9 GRUDZIEŃ 2018

10 km

1. Damian Mikołajczyk                    

Garmin Ultra Race Gdańsk

8 GRUDZIEŃ 2018

11 km

1. Ewa Twardowska                          1:36:11

27 km

1. Izabela Augustowska                    3:16:38

1. Marek Długosz                              3:16:51      1 MIEJSCE  M-50

52 km

1. Wojciech Jakubowski                   7:36:59

 

XXVII Bieg o Lampkę Górniczą

8 GRUDZIEŃ 2018

10 km

1. Jacek Budka                                  46:57

4 bieg zimowy 15 km u roberta

1 GRUDZIEŃ 2018

15 km

1. Andrzej Błaszczyk                       1:38:16

2. Marek Brzustowicz                     1:38:16

3. Marek Szafoni                             1:38:16

4. Tomasz Zasiadczyk                     1:38:16

5. Marek Długosz                            1:38:16

6. Arkadiusz Żeleśkiewicz               1:38:16

7. Marek Bocian                               1:38:16

8. Marcel Chodakowski                   1:38:16

9. Mirosław Napieraj                       1:38:16

10. Irena Walczak                            1:38:16

11. Janusz Kotłowski                        1:38:16

12. Jacek Budka                               1:38:16

13. Robert Stasiak                           1:38:16

 

4 Bieg Gajusza

1 GRUDZIEŃ 2018

5,5 km

1. Robert Błaszczyk                         23:12

OSTROWSKA JESIEŃ BIEGOWA

25 LISTOPAD 2018

15 km

1. Marek Długosz                              1:24:05

VII Powiatowego Biegu Niepodległości Zduńska Wola – Strońsko

11 LISTOPAD 2018

10 km

1. Konrad Kosecki                             39:32          8 MIEJSCE OPEN

                                                               1 MIEJSCE M-40

3 Poznański Bieg Niepodległości

11 LISTOPAD 2018

10 km

1. Łukasz Kubiak                               42:24

2. Robert Błaszczyk                         42:29

3. Wojciech Jakubowski                   46:13

4. Marcin Pietrzak                            1:02:13

 

 

XXIX bieg niepodległości turek

11 LISTOPAD 2018

10 km

1. Damian Berczyński                       38:08     7 MIEJSCE  M-30

2. Marek Bocian                               39:28     3 MIEJSCE  M-50

3. Marek Brzustowicz                      42:23     3 MIEJSCE  M-60

4. Damian Mikołajczyk                    45:21    

5. Jacek Budka                                 46:55

6. Marek Szafoni                              47:33

7. Izabela Augustowska                   50:13     5 MIEJSCE  K-40

8. Marek Długosz                             51:28

9. Robert Stasiak                             56:34

 

5 na 100 5 km na 100 lecie odzyskania niepodległości

10 LISTOPAD 2018

5 km

1. Konrad Kosecki

Charytatywny bieg przełajowy Konstantynów Łódzki

10 LISTOPAD 2018

6,5 km

1. Łukasz Kubiak                              24:42           2 MIEJSCE OPEN

2. Marek Długosz                            33:35

XXII Bełchatowska Piętnastka

4 LISTOPAD 2018

15 km

1. Konrad Kosecki                            59:53     10 MIEJSCE    M-40

38. Międzynarodowy Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka

28 PAŹDZIERNIK 2018

10 km

1. Konrad Kosecki                             38:20

2. Marek Bocian                                38:54          3 MIEJSCE  M-50

3. Damian Mikołajczyk                     45:06

4. Jacek Budka                                  47:17

5. Marek Szafoni                               47:25

 

IX Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego

21 PAŹDZIERNIK 2018

21 km

1. Wojciech Jakubowski

1 Bieg z Historią Widzewa w Tle

21 PAŹDZIERNIK 2018

5 km

1. Robert Błaszczyk                          20:06

XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł

14 PAŹDZIERNIK 2018

10 km

1. Damian Berczyński                       38:15            1 MIEJSCE  GMINA UNIEJÓW

                                                                1 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

2. Konrad Kosecki                            38:20           4 MIEJSCE M-40

                                                                2 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

3. Marek Bocian                               40:51            7 MIEJSCE M-50

                                                                3 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

4. Robert Błaszczyk                         44:31             4 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

5. Damian Mikołajczyk                    44:56            2 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

                                                                5 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

6. Tomasz Zasiadczyk                      46:10            6 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

7. Marek Szafoni                               49:15            7 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

8. Marta Kozanecka                         49:20             1 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

                                                                 1 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

9. Andrzej Błaszczyk                       49:44             8 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

10. Michał Maciejewski                  50:11              6 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

                                                                9 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

11. Jacek Budka                               50:28            10 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

12. Tomasz Andruszewski               51:35

13. Izabela Augustowska                51:35             1 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

14. Janusz Kotłowski                       53:11             8 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

15 Włodzimierz Chajdas                 53:11             9 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

16. Robert Stasiak                          53:25

17. Anna Bugajak                            54:48            3 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

                                                               3 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

18. Wojciech Gontarek                   54:51             10 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

19. Marek Długosz                          56:06

20. Piotr Tarcz                                57:01            6 MIEJSCE  OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA

21. Emilia Wojciechowska              1:00:24         5 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

                                                               4 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

22. Ewelina Szymanowska             1:06:33         5 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

23. Dariusz Batarowicz                  1:07:10

24. Ewa Twardowska                     1:12:08          7 MIEJSCE GMINA UNIEJÓW

                                                               6 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

25. Wojciech Jakubowski              1:12:09

26. Natalia Buczyńska                   1:18:27           8 MIEJSCE  K-16

                                                               7 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

27. Ewelina Wielogórka                  1:18:30          8 MIEJSCE KB GEOTERMIA UNIEJÓW

 

VI ultraMaraton Bieszczadzki

13 PAŹDZIERNIK 2018

52 KM

1. Marek Brzustowicz                      6:45:01         2 MIEJSCE   M-60

26 km

1. Arkadiusz Żeleśkiewicz               3:50:06

 

VI Kutnowska Zadyszka

7 PAŹDZIERNIK 2018

10 km 

1. Konrad Kosecki                             38:17           5 MIEJSCE  M-40

2. Robert Błaszczyk                         43:00  

I Wy borowa piątka

7 PAŹDZIERNIK 2018

5 km

1. Marek Szafoni

2. Robert Stasiak

38. Bieg Uliczny Ptolemeusza

7 PAŹDZIERNIK 2018

10 km

1. Marek Bocian                                40:01          3 MIEJSCE  M-50