7 POZNAŃ PÓŁMARATON POZNAŃ

6 KWIECIEŃ 2014

1. Wojciech Jakubowski                       1:41:51

2. Jeremy Wysakowski - Walters       2:01:44

ŁÓDŹ MARATON DBAM O ZDROWIE ŁÓDŹ

13 KWIECIEŃ 2014

1. Andrzej Błaszczyk                         3:32:27

2. Zbigniew Kuglarz                         3:37:39

3. Włodzimierz Chajdas                   3:38:34

4. Janusz Kotłowski                          3:46:52

 

ŁÓDŹ MARATON DBAM O ZDROWIE ŁÓDŹ 10 km

13 KWIECIEŃ 2014

1. Łukasz Kubiak                             38:53

2. Zbigniew Zając                           43:52

3. Tomasz Andruszewski               46:29

4. Marcin Pietrzak                          47:10

5. Rafał Błaszczyk                         48:46

6. Michał Galoch                           48:52

7. Maciej Kasprzak                        48:59

8. Anna Bugajak                            53:32

9. Paulina Czekalska                    54:27

10. Iwona Pietrzak                         54:58

11. Łukasz Sroka                             55:13

CROSS STRACEŃCÓW BIEG ZŁOTY GŁOGÓW 15 km

26 MAJ 2014

1. Marek Brzustowicz                        1:33:03

XXIV BIEGI ULICZNE WIOSNA CEKOWSKA 2014 CEKÓW 5 km

26 MAJ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                18:56

2. Zbigniew Zając                            20:58

XXXI BIEG KOSYNIERÓW WRZEŚNIA 10 km

26 KWIECIEŃ 2014

1. Zbigniew Zając                              49:38

XXIII OGÓLNOPOLSKI BIEG IM. JANA KILIŃSKIEGO O PUCHAR FIRMY PAROC TRZEMESZNO 21,097 km

3 MAJ 2014

1. Andrzej Nowinowski                      1:26:44

2. Krzysztof Tomaszewski                1:30:13

3. Andrzej Wojciechowski                1:35:05

4. Włodzimierz Chajdas                    1:38:12

5. Zbigniew Zając                              1:38:18

6. Janusz Kotłowski                          1:41:13

XXX BIEG ZWYCIĘSTWA W PODDĘBICACH 10 km

9 MAJ 2014

1. Krzysztof Krygier 

2. Łukasz Kubiak      

3. Marcel Chodakowski        

4. Krzysztof Tomaszewski    

5. Zbigniew Zając                             44:15

6. Włodzimierz Chajdas         

3 BIEG SZPOT SWARZĘDZ 10 km

11 MAJ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                39:47

2. Zbigniew Zając                            44:46

XVI BIEG MILOWEGO SŁUPA KONIN 10 km

17 MAJ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                39:31

2. Andrzej Wojciechowski               42:28

3. Mariusz Mikołajczyk                   47:52

4. Dariusz Walaszek                        55:47

5. Nikola Walaszek                          1:03:47

LCJRUN ODLOTOWY BIEG PO LOTNISKU ŁÓDŹ 5 km

17 MAJ 2014

1. Łukasz Kubiak                           17:47

2. Tomasz Andruszewski              21:17

3. Wojciech Jakubowski               21:39

4. Maciej Kasprzak                        21:33

5. Michał Galoch                           25:19

6. Paulina Czekalska                     27:16

7. Daria Górniak                              27:19

8. Łukasz Sroka                              27:56

9. Michał Kosecki                          29:21

12 BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ ROSSMANN RUN ŁÓDŹ 10 km

24 MAJ 2014

1. Damian Berczyński                       38:51

2. Krzysztof Tomaszewski               40:10

3. Andrzej Błaszczyk                       44:06

4. Michał Maciejewski                    44:20

5. Konrad Kosecki                           44:41

6. Włodzimierz Chajdas                  44:46

7. Tomasz Andruszewski                 45:16

8. Wojciech Jakubowski                 45:52

9. Jeremy Wysakowski - Walters   46:15

10. Marcin Pietrzak                         48:09

11. Marta Tomaszak                         51:12

12. Michał Galoch                           51:33

13. Łukasz Sroka                             56:45

14. Daria Górniak                            57:09

15. Katarzyna Kos                           57:21

16. Izabela Augustowska               59:58

17. Marek Długosz                          1:00:02

ROCK'N'ROLL LIVERPOOL MARATHON & 1/2 MARATHON LIVERPOOL

25 MAJ 2014

1. Zbigniew Zając                              1:40:24

I BIEG WYSZYŃSKA DZIESIĄTKA WYSZYNA 10 km

31 MAJ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 40:43

2. Andrzej Wojciechowski               41:33

3. Marek Brzustowicz                       42:03

4. Zbigniew Zając                              44:17

5. Włodzimierz Chajdas                    44:31

6. Wojciech Jakubowski                   46:43

7. Tomasz Andruszewski                   47:04

8. Janusz Kotłowski                           47:07

9. Mariusz Mikołajczyk                     47:47

10. Marcin Pietrzak                           48:08

11. Emilia Wojciechowska                 52:51

12. Zbigniew Kuglarz                        52:53

13. Dariusz Walaszek                       55:51

14. Katarzyna Kos                             57:09

15. Michał Galoch                            58:05

16. Daria Górniak                             58:07

17. Izabela Augustowska                 59:12

18. Marek Długosz                           59:14

19. Łukasz Sroka                              1:02:01

20. Nikola Walaszek                       1:08:51

3 MEMORIAŁ im. H. WARWASA KLECZEW 10 km

1 CZERWIEC 2014

1. Andrzej Nowinowski                     39:33

2. Krzysztof Tomaszewski               41:26

3. Andrzej Wojciechowski               41:35

4. Zbigniew Zając                             44:44

5. Włodzimierz Chajdas                   44:57

VII BIEG SOKOŁA ZAKOPANE 15,6 km

6 CZERWIEC 2014

1. Marcel Chodakowski                     1:37:42

2. Tomasz Andruszewski                  2:00:55

3. Wojciech Jakubowski                   2:10:43

WYSOKOGÓRSKI BIEG im dh. FRANCISZKA MARDUŁY ZAKOPANE 26 km

7 CZERWIEC 2014

1. Marcel Chodakowski                    3:22:57

2. Tomasz Andruszewski                 4:57:03

3. Wojciech Jakubowski                  5:19:03

BIEG im. WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO ZAKOPANE 10 km

8 CZERWIEC 2014

1. Marcel Chodakowski                     49:11

2. Zbigniew Zając                             53:44

3. Wojciech Jakubowski                  1:02:10

4. Tomasz Andruszewski                 1:03:38

 

2 NOCNY WROCŁAW PÓŁMARATON WROCŁAW

14 CZERWIEC 2014

1. Andrzej Nowinowski                     1:28:48

2. Zbigniew Zając                             1:37:18

3. Wojciech Jakubowski                  1:38:12

4. Michał Maciejewski                    1:46:49

5. Izabela Augustowska                  2:11:22

6. Paulina Czekalska                       2:16:22

7. Marek Długosz                             2:22:04

 

BIEG NA CZANTORIĘ USTROŃ 17,6 km

28 CZERWIEC 2014

1. Tomasz Andruszewski                  1:57:30

2. Wojciech Jakubowski                  1:59:44

PERŁY MAŁOPOLSKI 2014 RABKA ZDRÓJ 21 km

29 CZERWIEC 2014

1. Tomasz Andruszewski                  2:23:00

2. Wojciech Jakubowski                  2:26:30

OGÓLNOPOLSKI BIEG MINI MARATON ROMANA CHRZAN 10,5 km

29 CZERWIEC 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 43:37

2. Andrzej Nowinowski                    43:55

3. Andrzej Wojciechowski               44:33

4. Zbigniew Zając                             48:37

5. Dariusz Walaszek                        1:01:34

6. Nikola Walaszek                          1:09:38