XXXII BIEG SYLWESTROWY ŁÓDŹ 10 km

31 GRUDZIEŃ 2016

1. Robert Błaszczyk                           42:17

2. Andrzej Błaszczyk                        47:06

3. Janusz Kotłowski                          50:35

4. Zbigniew Kuglarz                          50:36

BIEG SYLWESTROWY CISEW 10 km

31 GRUDZIEŃ 2016

1. Marek Brzustowicz

2. Marek Bocian

3. Marek Szafoni

4. Robert Stasiak

2 Bieg Gajusza im. Julkii Gajzler 5,5 km

11 GRUDZIEŃ 2016

1. Robert Błaszczyk

II BIEG ZIMOWY WYSZYNA 9.5 km

11 GRUDZIEŃ 2016

1. Marek Szafoni

2. Robert Stasiak

3. Jacek Budka

ŁÓDZKI BIEG MIKOŁAJÓW

4 GRUDZIEŃ 2016

1. Robert Błaszczyk                           47:29

XXV BIEG O LAMPKĘ GÓRNICZĄ KONIN 10 km

3 GRUDZIEŃ 2016

1. Łukasz Kubiak                                36:14

2. Marek Brzustowicz                       40:14

3. Jacek Budka                                  45:32

 

2 BIEG KOLEŻEŃSKI TUREK - TURKOWICE 15 km

3 GRUDZIEŃ 2016

1. Marek Bocian

2. Robert Błaszczyk      

3. Mirosław Napieraj      

4. Andrzej Błaszczyk    

5. Janusz Kotłowski       

6. Robert Stasiak    

7. Marek Szafoni

8. Izabela Augustowska

9. Marcin Pietrzak

10. Zbigniew Kuglarz    

11. Irena Walczak   

12. Marcel Chodakowski    

13. Daria Górniak

14. Małgorzata Górniak

15. Marta Gumińska

16. Dariusz Gumiński

17. Magdalena Stasiak

18. Renata Tomaszewska

19. Iwona Lewandowska

20. Elżbieta Kuglarz

21. Piotr Walczak        

22. Szymon Lewandowski

23. Anna Wieruszewska

Silver Run 2016 TWIERDZA SREBRNA GÓRA

21 LISTOPAD 2016

42,195 km

1. Marcel Chodakowski                3:56:32

2. Wojtek Jakubowski                   5:32:59

3. Marek Długosz                          5:41:46

20 BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA

20 LISTOPAD 2016

1. Robert Błaszczyk                             1:02:52

2. Andrzej Błaszczyk                           1:09:49

3. Janusz Kotłowski                             1:15:53

 

Biegi Niepodległości 2016

11 LISTOPAD 2016

Zduńska Wola              

1. Wojtek Jakubowski                                46:26

Warszawa                      

1. Andrzej Błaszczyk                                  45:25

2. Włodzimierz Chajdas                            57:58

3. Katarzyna Chajdas                                 57:59

Łódź                              

1. Robert Błaszczyk                                    42:02

Turek                            

1. Łukasz Kubiak                                         37:01

2. Damian Berczyński                                38:27

3. Marek Bocian                                         40:26

4. Marek Brzustowicz                                 41:13

5. Paulina Gajos                                          43:44

6. Tomasz Zasiadczyk                                 45:02

7. Janusz Kotłowski                                     47:51

8. Marek Szafoni                                         48:04

9. Jacek Budka                                            48:39

10. Robert Stasiak                                       49:27

11. Anna Bugajak                                          51:31

12. Arkadiusz Żeleśkiewicz                         52:02

                                     

                                     

II Półmaraton Świdnicki

5 LISTOPAD 2016

1. Izabela Augustowska        1:53:36

2. Marek Długosz                   1:57:08

56 Biegi Ulicami Sieradza październik 2016

30 PAŹDZIERNIK 2016

1. Marek Bocian                       39:42  

2. Robert Błaszczyk                 41:49

3. Marek Szafoni                      46:25

4. Wojtek Jakubowski              46:47

5. Anna Bugajak                       49:33

6. Marek Długosz                     50:07

36 Bieg Warciański Koło 2016

23 PAŹDZIERNIK 2016

1. Marek Bocian                41:28

2. Jacek Budka                 46:40

3. Marek Szafoni               47:17

 

 

VII Półmaraton Szakala Łódź 2016

23 PAŹDZIERNIK 2016

1. Wojciech Jakubowski                  1:49:16

2. Izabela Augustowska                  1:58:15

3. Marek Długosz                            2:08:22

Maraton w Dreźnie 2016

23 PAŹDZIERNIK 2016

1. Konrad Kosecki             3:19:10

Tatrzański Bieg Pod Górę Zakopane 2016

22 PAŹDZIERNIK 2016

1. Marceli Chodakowski                   1:03:00

X Bieg Do Gorących Źródeł Uniejów 2016

16 PAŹDZIERNIK 2016

1. Łukasz Kubiak                             36:28

2. Damian Barczyński                     37:11

3. Konrad Kosecki                           38:28

4. Marek Bocian                               39:52

5. Marek Brzustowicz                      40:28

6. Robert Błaszczyk                         41:54

7. Mirosław Napieraj                        43:26

8. Tomasz Zasiadczyk                      45:20

9. Włodzimierz Chajdas                   45:57

10. Andrzej Błaszczyk                       46:01

11. Janusz Kotłowski                          46:06

12. Robert Stasiak                              46:27

13. Wojciech Jakubowski                   46:30

14. Maciej Kasprzak                            46:56

15. Jacek Budka                                   47:01

16. Marek Szafoni                                48:04

17. Marek Długosz                               49:02

18. Izabela Augustowska                    49:19

19. Anna Bugajak                                 49:35

20. Katarzyna Chajdas                        53:41

21. Emilia Wojciechowska                   54:24

22. Dariusz Batarowicz                        57:46

23. Marcin Pietrzak                              59:06

24. Zbigniew Kuglarz                            1:00:33

25. Irena Walczak                                  1:00:37

26. Ewelina Szymanowska                    1:07:29

27. Dariusz Walaszek                              1:09:22

 

Foto: sklepbiegacza.pl
Foto: sklepbiegacza.pl
Foto: sklepbiegacza.pl
Foto: sklepbiegacza.pl
Foto: sklepbiegacza.pl
Foto: sklepbiegacza.pl
Foto: sklepbiegacza.pl
Foto: Doktorek
Foto: Doktorek
Foto: UM Uniejów
Foto: UM Uniejów

17. PKO POZNAŃ MARATON

9 PAŹDZIERNIK 2016

1. Robert Błaszczyk                                   3:20:07

2. Robert Stasiak                                       4:13:23

3. Wojciech Jakubowski                            4:41:48

Ultramaraton Bieszczadzki Cisna 2016

9 PAŹDZIERNIK 2016

1. Izabela Augustowska            7:53:21

2. Marek Długosz                       8:16:57

WIEJSKA DZIESIĄTKA - NOWOGRÓDEK POMORSKI

2 PAŹDZIERNIK 2016

1. Izabela Augustowska                         52:02

2. Marek Długosz                                   54:17

XXXVI MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PTOLEMEUSZ

2 PAŹDZIERNIK 2016

1. Robert Stasiak

2. Marek Szafoni

3. Katarzyna Chajdas

4. Włodzimierz Chajdas