XI BIEGI ULICZNE "MALANOWSKA JESIEŃ" 10 km

24 WRZESIEŃ 2016

1. Marek Brzustowicz                                41:05

2. Marek Bocian                                        41:26

3. Janusz Kotłowski                                  47:19

4. Marek Szafoni                                        49:17

5. Jacek Budka                                          49:54

39. BIEG LECHITÓW GNIEZNO

18 WRZESIEŃ 2016

1. Robert Stasiak                                   1:51:46

2. Anna Bugajak                                    1:55:14

GARMIN ULTRA RACE RADKÓW

17-18 WRZESIEŃ 2016

9 km

1. Ewa Twardowska                               1:26:57

53 km

1. Wojtek Jakubowski                       7:57:35

34. WROCŁAW MARATON

11 WRZESIEŃ 2016

1. Robert Błaszczyk                              3:39:39

7. PKO FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA - ZDRÓJ

9-11 WRZESIEŃ 2016

BIEG NA 15 km

1. Robert Stasiak                                               1:19:51

BIEG NOCNY 7 km

1. Andrzej Błaszczyk                                         36:01

BIEG 7 DOLIN 100 km

1. Izabela Augustowska                    77 km      12:55:32

2. Wojtek Jakubowski                      66 km     10:58:13

BIEG 7 DOLIN 64 km

1. Marek Długosz                                              10:53:56

ŻYCIOWA DZIESIĄTKA

1. Janusz Kotłowski                                                48:17

2. Robert Stasiak                                                   52:01

3. Katarzyna Chajdas                                             58:59

4. Włodzimierz Chajdas                                         58:59

RUNEK RUN 17 km

1. Jacek Jakubowski                                                2:33:58

2. Ewa Twardowska                                                 2:34:01

BIEG 7 DOLIN 34 km

1. Andrzej Błaszczyk                                                     4:32:36

KORAL MARATON

1. Marek Bocian                                                  3:36:15

2. Włodzimierz Chajdas                                     4:09:44

KONSPOL PÓŁMARATON

1. Janusz Kotłowski                                                  1:58:36

2. Robert Stasiak                                                     2:05:06

3. Katarzyna Chajdas                                               2:09:12

 

PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK

6 SIERPIEŃ 2016

1. Marek Brzustowicz                            1:31:53

35 OGÓLNOPOLSKI BIEG TOMASZOWSKI "BIEG IMIENIA BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO " 10 km

4 WRZESIEŃ 2016

1. Robert Błaszczyk                          42:05                 

I BIEG KUPIEC "ZDROWA RADOŚĆ ŻYCIA" KONIN 5 km

4 WRZESIEŃ 2016

1. Łukasz Kubiak                                18:02

26 PÓŁMARATON PHILIPS PIŁA

4 WRZESIEŃ 2016 

1. Anna Bugajak                                      1:56:22

2. Robert Stasiak                                    1:57:20

                               

II BIEG Z LIRĄ PO KONICZYNKĘ

3 WRZESIEŃ 2016

1. Marek Brzustowicz                        41:34

2. Arkadiusz Żeleśkiewicz                52:29

IV MARATON KOLEŻEŃSKI

28 SIERPIEŃ 2016

1. Anna Bugajak       

2. Izabela Augustowska        

3. Katarzyna Chajdas

4. Renata Tomaszewska        

5. Iwona Lewandowska       

6. Marek Bocian        

7. Janusz Kotłowski  

8.  Zbigniew Kuglarz

9. Marek Długosz      

10. Włodzimierz Chajdas      

11. Robert Stasiak     

12. Marek Brzustowicz

VI BIEG FABRYKANTA ŁÓDŹ 10 km

27 SIERPIEŃ 2016

1. Robert Błaszczyk                               42:42

2. Izabela Augustowska                        53:24

3. Marek Długosz                                  56:03

II BIEG ULICZNY "GÓRKA ŻERKOWSKA" 10 km

2 SIERPIEŃ 2016

1. Robert Stasiak                                   55:19

XII BIEG KATORŻNIKA LUBLINIEC 12 km

13 SIERPIEŃ 2016

1. Marceli Chodakowski                        2:09:34

2. Włodzimierz Chajdas                        2:29:41

4. BIEG Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

15 SIERPIEŃ 2016

21,1 km

Robert Błaszczyk                             1:33:02

5 km

1. Damian Berczyński                           18:32

2. Robert Stasiak                                  22:18

 

VIII BIEG O LAUR Św. WAWRZYŃCA MISTRZOSTWA POLSKI MAŁŻEŃSTW

6 SIERPIEŃ 2016

1. Katarzyna Chajdas                            54:03

2. Włodzimierz Chajdas                       54:03

BIEG KU SŁOŃCU DŹWIRZYNO 10 km

30 LIPIEC 2016

1. Andrzej Błaszczyk                             47:19

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich Lądek-Zdrój 2016

21-24 LIPIEC 2016

Dystans 110km:  

1. Izabela Augustowska                                    21:22:38

2. Marek Długosz zakończony na 61km          12:25:04

Dystans 68km:  

1. Wojtek Jakubowski                                        12:43:56

Dystans 10km:  

1. Marek Długosz                                               1:25:06

2. Ewa Twardowska                                            1:37:19

3. Izabela Augustowska                                     1:42:41

III NOCNY BIEG MANIACKA PIĄTKA

16 LIPIEC 2016

1. Robert Stasiak                                   23:02

XII BIEG POD TYSIĄCLETNIMI DĘBAMI 21,1 km

16 LIPIEC 2016

1. Włodzimierz Chajdas                         1:43:53

2. Katarzyna Chajdas                            2:03:40

SZTAFETA BIEGOWA UNIEJÓW - CZĘSTOCHOWA

8 LIPIEC 2016 

1. Katarzyna Chajdas

2. Iwona Lewandowska       

3. Irena Walczak       

4. Emilia Wojciechowska      

5. Włodzimierz Chajdas        

6. Janusz Kotłowski  

7. Andrzej Błaszczyk

8. Zbigniew Kuglarz 

9. Mirosław Napieraj

 

III BIEG ULICZNY CIENIŃSKA SZÓSTKA 6 km

3 LIPIEC 2016

6 km

1. Robert Stasiak                                   28:15

 NORDIC WALKING 3km

1. Renata Tomaszewska                        23:41