XXXIV BIEG O ZŁOTY KŁOS KOŁACZKOWO 10,250 km

12 LIPIEC 2015

1. Jarosław Glinkowski                        37:29

2. Krzysztof Tomaszewski                  38:26

3. Marek Bocian                                   41:22

VOLVO TRIATHLON SERIES - NIEPORT

12 LIPIEC 2015

PŁYWANIE 0,475 km

ROWER 22,5 km

BIEG 5,275 km

1. Jeremy Wysakowski - Walters          1:34:35

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL BIEGÓW GÓRSKICH 110 km

16-19 LIPIEC 2015

1. Wojciech Jakubowski                      24h10:38

2. Tomasz Andruszewski                    24h10:39

BIEG SZTAFETOWY NA JASNĄ GÓRĘ UNIEJÓW - CZĘSTOCHOWA 150 km

17-18 LIPIEC 2015

1. Katarzyna Chajdas                           14 godz 20 min

2. Renata Tomaszewska         

3. Emila Wojciechowska        

4. Elżbieta Kuglarz      

5. Irena Walczak        

6. Krzysztof Tomaszewski      

7. Zbigniew Dawid      

8. Marcin Pietrzak      

9. Mirosław Napieraj  

10. Zbigniew Zając     

11. Janusz Kotłowski  

12. Włodzimierz Chajdas        

13. Jeremy Wysakowski-Walters       

14. Jacek Kurpik        

15. Kamil Pecyna       

16. Zbigniew Kuglarz   

 

XXV BIEG POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 10 km

25 LIPIEC 2015

1. Maciej Kasprzak                               42:42

2. Andrzej Nowinowski                      43:09

3. Andrzej Wojciechowski                 43:27

4. Janusz Rupnik                                44:23

5. Zbigniew Zając                              45:38

6. Wojciech Jakubowski                   49:09

11 BIEG POD TYSIĄCLETNIMI DĘBAMI

1 SIERPIEŃ 2015

21,195 km

1. Janusz Rupnik                                 1:39:58

13 km

1. Krzysztof Tomaszewski                  53:25

2. Andrzej Wojciechowski                56:26

3. Andrzej Nowinowski                     59:52

4. Mariusz Mikołajczyk                      1:04:03

VII BIEG O LAUR Św.WAWRZYŃCA MISTRZOSTWA POLSKI MAŁŻEŃSTW SŁUPCA 10 km

6 SIERPIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                   39:49

2. Andrzej Nowinowski                       43:46

3. Mariusz Mikołajczyk                        48:11

4. Andrzej Wojciechowski                  57:56

III MARATON KOLEŻEŃSKI TUREK

9 SIERPIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                   42,195 km

2. Andrzej Nowinowski                      42,195 km

3. Marek Brzustowicz                         42,195 km

4. Janusz Rupnik                                 42,195 km

5. Jarosław Glinkowski                      42,195 km

6. Marek Bocian                                  42,195 km

7. Zbigniew Kuglarz                             35 km

8. Izabela Augustowska                      34 km

9. Janusz Kotłowski                            30 km

10. Anna Bugajak                                 21,097 km

11. Emilia Wojciechowska                    21,097 km

12. Marek Długosz                               21,097 km

13. Marcin Pietrzak                               21,097 km

14. Robert Stasiak                                21,097 km

15. Zbigniew Zając                               21,097 km

16. Andrzej Wojciechowski                 kontuzja

3. BIEG ALEKSANDROWSKI Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

15 SIERPIEŃ 2015

21,097 km

1. Zbigniew Kuglarz                             1:44:39

2. Robert Błaszczyk                            1:52:59

3. Janusz Kotłowski                            1:55:46

4. Marek Długosz                                2:10:28

5. Izabela Augustowska                     2:13:09

6. Robert Stasiak                                 2:17:17

5 km

1. Halina Łuczak                                    35:11

2. Marcin Łuczak                                  35:12

XXIV BIEG im. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDZKIEGO KOBYLIN 15 km

15 SIERPIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                    58:17

II BIEG ULTRA GRANIĄ TATR

15 SIERPIEŃ 2015

H. Ornak

1. Wojciech Jakubowski                      6:14:31

V POGROM WICHRA OLEŚNICA 8 km

22 SIERPIEŃ 2015

1. Maciej Kasprzak                                2:22:15

2. Paweł Czyżewski                             2:41:19

3. Anna Bachera - Czyżewska             2:50:44

4. Ewelina Szymanowska                    3:07:43

I BIEG ULICZNY GÓRKA ŻERKOWSKA 10 km

23 SIERPIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                   38:57

2. Andrzej Nowinowski                      42:50

3. Janusz Rupnik                                43:53

4. Robert Stasiak                                50:50

5. Marcin Łuczak                                 54:01

V BIEG FABRYKANTA ŁÓDŹ 10 km

29 SIERPIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                   38:07

2. Robert Błaszczyk                            43:24

3. Michał Maciejewski                        46:08

4. Anna Bugajak                                 49:43

5. Marek Długosz                                52:29

6. Izabela Augustowska                     55:10

III BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH RZGÓW 10 km

29 SIERPIEŃ 2015

1. Andrzej Nowinowski                       41:51

2. Janusz Rupnik                                44:58

2. Marcin Pietrzak                              49:38

34 OGÓLNOPOLSKI BIEG KAZMIERZOWSKI PYZDRY 10 km

30 SIERPIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                    37:48

2. Marek Bocian                                    41:57

I RAFAKO PÓŁMARATON RACIBÓRZ

30 SIERPIEŃ 2015

1. Jarosław Glinkowski                        1:24:04

2. Małgorzata Glinkowska                 2:03:26

34. TOMASZOWSKI BIEG BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO TOM. MAZOWIECKI 10 km

6 WRZESIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                   36:50

2. Marek Bocian                                   40:29

3. Konrad Kosecki                               43:33

4. Zbigniew Zając                                43:37

5. Marcin Pietrzak                                44:53

6. Janusz Kotłowski                            46:22

7. Iwona Pietrzak                                  57:46

PZU FESTIWAL BIEGOWY - BIEG 7 DOLIN 100 km

12 WRZESIEŃ 2015

100 km

1. Tomasz Andruszewski                       16:28:32

36 km 

2. Wojciech Jakubowski                        5:12:22

DANSKE BANK VILNIAUS MARATONAS

13 WRZESIEŃ 2015

42,195 m

1. Krzysztof Tomaszewski                2:59:27

2. Andrzej Nowinowski                    3:12:40

3. Marceli Chodakowski                  3:16:24

4. Marek Bocian                              3:23:36

5. Marek Brzustowicz                     3:24:22

6. Janusz Rupnik                             3:40:57

7. Robert Błaszczyk                         3:43:35

8. Janusz Kotłowski                         3:57:15

9. Zbigniew Kuglarz                         4:11:11

10. Włodzimierz Chajdas                 4:15:33

11. Izabela Augustowska                  4:35:23

21,097 m

1. Maciej Kasprzak                               1:36:09

2. Andrzej Błaszczyk                            1:36:55

3. Zbigniew Zając                                 1:38:07

4. Robert Stasiak                                  1:46:51

5. Konrad Kosecki                                 1:50:18

6. Anna Bugajak                                    1:50:28

7. Tomasz Fabiański                               2:00:07

8. Marek Długosz                                   2:00:53

9. Katarzyna Chajdas                             2:19:22

10 km

1. Łukasz Kubiak                                      38:32

2. Konrad Kosecki                                   50:28

3. Daria Górniak                                      59:12

4. Anna Bachera-Czyżewska                  1:03:12

5. Paweł Czyżewski                                1:10:29

6. Ewelina Szymanowska                       1:19:06

4,200 m

1. Irena Walczak                                       27:38

2. Lidia Jaśkiewicz                                   32:50

3. Małgorzata Górniak                          

32:50

4. Barbara Michalczyk                            32:53

33. PKO WROCŁAW MARATON

13 WRZESIEŃ 2015

1. Marcin Łuczak                                    5:25:40

HI MOUNTAIN HI RUN - DYSTANS PRO LĄDEK ZDRÓJ 15km

19 WRZESIEŃ 2015

1. Marek Długosz                                   2:06:58

2. Izabela Augustowska                       2:07:44

34 ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI

20 WRZESIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                   1:20:59

V BIEG PRZEMYSŁAWA PLESZEW 10 km

20 WRZESIEŃ 2015

1. Marcin Pietrzak                                 43:50

2. Iwona Pietrzak                                 56:37

X BIEGI ULICZNE MALANOWSKA JESIEŃ

26 WRZESIEŃ 2015

1. Jarosław Glinkowski                        36:58

2. Krzysztof Tomaszewski                   37:15

3. Andrzej Nowinowski                       40:16

4. Janusz Rupnik                                  43:11

5. Andrzej Błaszczyk                           43:55

6. Robert Błaszczyk                            44:15

7. Marcin Pietrzak                                44:44

8. Mariusz Mikołajczyk                       47:03

9. Włodzimierz Chajdas                     47:23

10. Robert Stasiak                              47:54

11. Małgorzata Glinkowska                52:10

12. Paweł Czyżewski                          54:39