11. PZU PÓŁMARATON WARSZAWSKI

3 KWIECIEŃ 2016

1. Andrzej Błaszczyk                        1:38:53

2. Maciej Kasprzak                          1:40:34

3. Włodzimierz Chajdas                  1:42:26

4. Janusz Kotłowski                         1:45:35

5. Robert Stasiak                             1:51:29

6. Anna Bugajak                               1:53:56

7. Katarzyna Chajdas                       2:06:22

 

6. PABIANICKI PÓŁMARATON

3 KWIECIEŃ 2016

1. Konrad Kosecki                             1:28:15

2. Robert Błaszczyk                         1:37:17

3. Izabela Augustowska                   1:54:18

4. Marek Długosz                             1:56:50

 

VII BIEG NA RZECZ ZIEMI STARY GOSTKÓW - UNIEJÓW

9 KWIECIEŃ 2016

16,6 km

1. Andrzej Błaszczyk                             1:50:10

2. Izabela Augustowska                       1:50:10

3. Marek Długosz                                  1:50:10

4. Janusz Kotłowski                              1:50:10

5. Robert Stasiak                                  1:50:10

6. Anna Bugajak                                    1:50:10

7. Emilia Wojciechowska                      1:50:10

8. Wojciech Jakubowski                       1:50:10

NORDIC WALKING

1. Renata Tomaszewska                            1:50:10

2. Ewelina Szymanowska                         1:50:10

 

XIV BIEG EUROPEJSKI 10 km

9 KWIECIEŃ 2016

1. Włodzimierz Chajdas                        45:07

2. Katarzyna Chajdas                            52:22

9. PKO POZNAŃ PÓŁMARATON

17 KWIECIEŃ 2016

1  Anna Bugajak                                  1:53:00

2. Robert Stasiak                                1:54:02

 

DOZ MARATON ŁÓDŹ Z PZU, 10k RUN

17 KWIECIEŃ 2016

10 km

1. Łukasz Kubiak                                36:33

2. Konrad Kosecki                              38:40

3. Zbigniew Kuglarz                           42:31

4. Katarzyna Chajdas                         53:57

42,195 km

1. Marek Bocian                                      3:22:09

2. Robert Błaszczyk                               3:29:30

3. Włodzimierz Chajdas                         3:51:37

4. Wojciech Jakubowski                         3:57:51

5. Janusz Kotłowski                                4:18:45

 

BIEG RASZYŃSKI RASZYN 10 km

17 KWIECIEŃ 2016

1. Andrzej Błaszczyk                             44:35

XXVI BIEGI ULICZNE WIOSNA CEKOWSKA 2016

23 KWIECIEŃ 2016

1. Robert Stasiak                                   22:39

2. Marek Szafoni                                   23:55

BIEGI SZCZAWNICA 2016

23 KWIECIEŃ 2016

HARDY ROLLINGA  6 km

1. Ewa Twardowska                            1:02:52

WIELKA PREHYBA 43 km

1. Izabela Augustowska                    7:00:30

2. Marek Długosz                              7:00:30

NIEPOKORNY MNICH 96 km

1. Wojtek Jakubowski                            16:41:05

 

 

 

CURSUS TURCOVISTE 2016

24 KWIECIEŃ 2016

1. Robert Stasiak                                33 km

2. Marek Szafoni                                21 km

3. Zbigniew Kuglarz                           16 km

4. Janusz Kotłowski                           15 km

5. Nikola Walaszek                            10 km

6. Dariusz Walaszek                           7 km

7. Renata Tomaszewska                     3 km

ORLEN WARSAW MARATHON

24 MAJ 2016

1. Konrad Kosecki                               3:16:40

10 km RUN TORUŃ

30 KWIECIEŃ 2016

1. Jeremy Wysakowski - Walters          52:53

 

8. DYCHA JUSTYNÓW - JANÓWKA 10 km

30 KWIECIEŃ 2016

1. Izabela Augustowska                        50:13 

2. Marek Długosz                                  50:20

6. MAJOWY BIEG WIĄCZYŃSKI 10,5 km

3 MAJ 2016

1. Robert Błaszczyk                           45:38

 

IX BIEG PIASTOWSKI 21,1 km

7 MAJ 2016

1. Izabela Augustowska                    1:55:20

2. Marek Długosz                              1:56:12

WINGS FOR LIFE 2016

8 MAJ 2016

BRATYSŁAWA

1. Wojciech Jakubowski                         23,09 km

2. Ewa Twardowska                                9,13 km

POZNAŃ

1. Robert Stasiak                                         18,18 km

2. Arkadiusz Żeleśkiewicz                          16,49 km

 

NORDEA L C JRUN 5 km

14 MAJ 2016

1. Łukasz Kubiak                                    17:11

POLSKA BIEGA UNIEJÓW

20 MAJ 2016

1. Daria Górniak        

2.Małgorzata Górniak           

3.Marta Chodakowska          

4. Izabela Augustowska        

5. Katarzyna Chajdas

6. Iwona Lewandowska       

7. Renata Tomaszewska        

8. Janusz Kotłowski  

9. Robert Stasiak       

10. Marek Brzustowicz         

11. Arkadiusz Żeleśkiewicz  

12. Andrzej Błaszczyk          

13. Marek Długosz    

14. Łukasz Kubiak    

15. Marcel Chodakowski      

16. Mirosław Napieraj           

17. Włodzimierz Chajdas      

18. Tomasz Fabiański

19. Rafał Budka        

20. Jacek Kurpik       

21. Zbigniew Kuglarz           

22. Marcin Pietrzak   

23. Magdalena Stasiak          

24. Aleksander Malczuk

RZEŹNIK ULTRA CISNA 100 km

21 MAJ 2016

1. Wojciech Jakubowski                        74,57 km         16:05:42

II BIEG W NIEWIADOWIE- „RAZEM PO ZDROWIE” 10 km

22 MAJ 2016

1. Konrad Kosecki                                  40:42

2. Robert Błaszczyk                              43:25

BIEG RZEŹNIKA KOMAŃCZA 98 km

27 MAJ 2016

1. Marek Brzustowicz                             98 km      16:54:48

2. Arkadiusz Żeleśkiewicz                     51 km        9:19:01

 

14. BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ ROSSMANN RUN ŁÓDŹ 10 km

28 MAJ 2016

1. Damian Berczyński                            41:22

2. Robert Błaszczyk                              42:20

3. Wojciech Jakubowski                       46:27

4. Maciej Kasprzak                                47:23

5. Włodzimierz Chajdas                        47:58

6. Robert Stasiak                                  48:08

7. Łukasz Kubiak                                    51:18

8. Katarzyna Chajdas                            53:56

9. Dariusz Walaszek                              55:23

10. Nikola Walaszek                               1:13:24

CHOJNIK MARATON 46 km

28 MAJ 2016

1. Marek Długosz                                   7:51:38

2. Izabela Augustowska                       8:24:52

III WYSZYŃSKA DZIESIĄTKA

28 MAJ 2016

10 km

1. Jacek Budka                                       48:35

2. Marek Szafoni                                    51:58

3 km

1. Iwona Lewandowska                          15:03

2. Renata Tomaszewska                        16:11

KASZUBSKA PIĘTNASTKA LUZINO 15 km

28 MAJ 2016

1. Andrzej Błaszczyk                          1:07:53

2 PODDĘBICKI BIEG BEZ BARIER 10 km

5 CZERWIEC 2016

1. Damian Berczyński                            41:45

2. Robert Błaszczyk                             42:30

3. Robert Stasiak                                 48:50

4. Janusz Kotłowski                              49:15

5. Marek Długosz                                 52:03

6. Izabela Augustowska                       52:12

7. Sebastian Górecki                             56:01

 
 

GARMIN IRON TRIATHLON ŚLESIN 2016 1/8 Ironman pływanie 0,475m/ rower 22,5km/ bieg 5,275km

5 CZERWIEC 2016

1/8

1. Łukasz Kubiak                                1:17:26

VIII SUPERMARATON OZORKÓW 25/50 km

11 CZERWIEC 2016

50 km

1. Izabela Augustowska                    4:56:24

2. Marek Długosz                              6:11:49

25 km

3. Robert Błaszczyk                          1:51:34

4. NOCNY WROCŁAW PÓŁMARATON

18 CZERWIEC 2016

1. Robert Stasiak                                   1:48:17

2. Anna Bugajak                                   1:58:46

II EXTERMYNATOR 2016

25 CZERWIEC 2016

9 km

1. Marcel Chodakowski                         1:30:47        3 Miejsce OPEN   2 Miejsce M-30

2.Andrzej Błaszczyk                              1:33:50         9 Miejsce OPEN   1 Miejsce M-50

3. Łukasz Kubiak                                   1:34:28         7 Miejsce M-20

4. Włodzimierz Chajdas                        1:34:57         2 Miejsce M-50

5. Kamil Pecyna                                    1:35:08         10 Miejsce M-30

6. Mirosław Napieraj                             1:36:31

7. Izabela Augustowska                        1:49:31         1 Miejsce K-40

8. Marcin Pietrzak                                 1:49:31

9. Janusz Kotłowski                              1:53:28          3 Miejsce M-50

10. Katarzyna Chajdas                          1:59:57          2 Miejsce K-30

11. Jacek Budka                                     2:02:01

12. Marta Chodakowska                       2:23:03

13. Wojciech Jakubowski                      2:58:32

II NOCNY PÓŁMARATON PIOTRKOWSKI WIELU KULTUR

24 CZERWIEC 2016

1. Robert Błaszczyk                              1:36:40