XXIV BIEG POWSTANIA WARSZAWSKIEGO WARSZAWA 10 km

26 LIPIEC 2014

1. Andrzej Nowinowski                     42:59

2. Wojciech Jakubowski                  44:59

3. Zbigniew Zając                            44:59

4. Maciej Kasprzak                          59:07

5. Daria Górniak                               1:00:43

6. Łukasz Sroka                               1:03:28

X BIEG POD TYSIĄCLETNIMI DĘBAMI KAZIMIERZ BISKUPI 21,097 km

2 SIERPIEŃ 2014

1. Krzysztof Krygier                           1:21:36

2. Andrzej Wojciechowski               1:36:23

3. Krzysztof Tomaszewski                1:42:07

4. Włodzimierz Chajdas                    1:44:22

5. Janusz Kotłowski                          1:50:32

6. Mariusz Mikołajczyk                     1:54:05

7. Zbigniew Zając                               1:54:06

CHUDY WAWRZYNIEC RAJCZA 85 km

9 SIERPIEŃ 2014

1. Tomasz Andruszewski                  15:34:05

2. Wojciech Jakubowski                  15:53:42

II BIEG ALEKSANDROWSKI Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO 10 km

15 SIERPIEŃ 2014

1. Krzysztof Krygier                           35:12

2. Zbigniew Dawid                            40:17

3. Marek Bocian                               40:54

4. Zbigniew Kuglarz                         42:05

5. Zbigniew Zając                             43:47

6. Wojciech Jakubowski                   44:57

7. Michał Maciejewski                      46:23

8. Janusz Kotłowski                         46:43

9. Krzysztof Majchrzak                    50:47

10. Izabela Augustowska                 57:03

11. Marek Długosz                             57:12

12. Daria Górniak                              58:20

13. Łukasz Sroka                               1:04:42

14. Ewelina Wielogórka                    1:04:48

15. Ewelina Szymanowska               1:08:09

III PÓŁMARATON TERMY UZDROWISKO CIECHOCINEK

24 SIERPIEŃ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 1:31:22

2. Marek Brzustowicz                       1:31:23

3. Andrzej Wojciechowski                1:32:14

4. Zbigniew Zając                              1:34:27

5. Włodzimierz Chajdas                    1:38:33

 

 

BIEG 7 DOLIN KRYNICA ZDRÓJ

6 WRZESIEŃ 2014

100 km

1. Tomasz Andruszewski       16:42:14  

77 km       

2. Wojciech Jakubowski        13:01:47       

33 TOMASZOWSKI BIEG im. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO

7 WRZESIEŃ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 41:58

2. Waldemar Michalak                     44:42

3. Zbigniew Zając                             49:14

XXIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI ŁOWICZ

21 WRZESIEŃ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 1:32:34

2. Andrzej Wojciechowski                1:33:11

3. Zbigniew Zając                              1:35:25

I MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY MAKSY MILA ZDUŃSKA WOLA 10 mil

21 WRZESIEŃ 2014

1. Tomasz Andruszewski                   1:22:41