Witkowska Dycha

23 WRZESIEŃ 2018

10 km

1. Marek Bocian                               39:32           2 MIEJSCE  M 50

XXXVII Łowicki Półmaraton Jesieni

23 WRZESIEŃ 2018

21 km

1. Konrad Kosecki                            1:27:56

2. Robert Błaszczyk                         1:34:49

Charytatywny Bieg Otwocki

23 WRZESIEŃ 2018

7,5 km

1. Marek Brzustowicz

2. Marek Szafoni

3. Ewelina Szymanowska

4. Małgorzata Górniak

XIII Biegi Uliczne Malanowska Jesień

22 WRZESIEŃ 2018

10 km

1. Marek Bocian                               40:15

2. Marek Brzustowicz                      42:35

3. Damian Mikołajczyk                    46:37

4. Marek Szafoni                              47:39             

5. Jacek Budka                                 48:21

Garmin Ultra Race

16 WRZESIEŃ 2018

24 km

1. Ewa Twardowska                         4:23:49            

53 km

1. Wojciech Jakubowski                   8:06:18

8 Bieg Przemysława

16 WRZESIEŃ 2018

10 km

1. Marek Bocian                                    39:30          M-50  2 MIEJSCE

II Słodkowska Dycha

8 WRZESIEŃ

10.4 km

1. Marek Szafoni                              50:46          8 MIEJSCE  M-40       

9 tauron festiwal biegowy Krynica zdrój

7-9 WRZESIEŃ 2018

7 WRZESIEŃ

Bieg Nocny 7 km

1. Robert Stasiak                             38:20

2. Izabela Augustowska                  40:27                

3. Marek Długosz                            40:31       

Polonia Dla Niepodległej  1918 m

1. Marek Długosz                             8:59

2. Izabela Augustowska                   9:10        4 MIEJSCE  K-40

 

8 WRZESIEŃ

Życiowa Dziesiątka                             

1. Marek Bocian                                   38:34              4 MIEJSCE  M 55-59   

                                                                    BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI MASTERS

2. Izabela Augustowska                       49:33             PB

3. Marek Długosz                                 55:01

Bieg 7 Dolin 34 km

1. Robert Stasiak                                6:03:42

2. Ewa Twardowska                            7:30:01

Bieg 7 Dolin 64 km

1. Wojciech Jakubowski               

 

9 WRZESIEŃ     

Runek Run 22 km

1. Marek Długosz                               2:49:42

2. Izabela Augustowska                     2:49:42

Koral Maraton

1. Marek Bocian                                 3:14:18      1 MIEJSCE M 55-59 

                                                              SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI MASTERS  

                                                              

3 bieg miłosław biega - bieg powstańca

2 WRZESIEŃ 2018

10 km

1. Marek Bocian                               39:56          4 MIEJSCE M-50

4F PÓŁMARATON PRASKI WARSZAWA

1 WRZESIEŃ 2018

21 km

1. Damian Mikołajczyk                    1:42:58

Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek

26 SIERPIEŃ 2018

1. Marek Brzustowicz                       1:35:54       M-60   1 MIEJSCE

2. Arkadiusz Żeleśkiewicz                1:52:54

XXXVII Bieg Kazimierzowski

26 SIERPIEŃ 2018

10 km

1. Marek Bocian                               39:45           M-50   6 MIEJSCE

8. Bieg Fabrykanta

25 SIERPIEŃ 2018

10 km

1. Damian Berczyński                       35:59

2. Robert Błaszczyk                         41:25             M-40   10 MIEJSCE

3. Damian Mikołajczyk                     44:47

4. Marek Długosz                             50:20

6 Bieg Służb Mundurowych

25 SIERPIEŃ 2018

10 km

1. Marek Szafoni                              47:57      

 

VI Maraton koleżeński

25 SIERPIEŃ 2018

42 km

1. Izabela Augustowska

2. Marek Bocian

21 km 

1. Mirosław Napieraj                       2:12:19

2. Robert Stasiak                            2:12:19

10 km

1. Marek Brzustowicz

4 Półmaraton Aleksandrowski 6. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

15 SIERPIEŃ 2018

21 km

1. Konrad Kosecki                             1:28:08        M-40 4 MIEJSCE   GMINA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI  2 MIEJSCE

2. Robert Błaszczyk                         1:35:54         M-40 9 MIEJSCE

3. Damian Mikołajczyk                     1:47:00

4. Marek Długosz                              1:57:59

 

5 km

1. Marek Szafoni                                24:34

2. Robert Stasiak                               24:52

 

 

 

 

X Bieg o Laur Św Wawrzyńca

11 SIERPIEŃ 2018

10 km

1. Marek Bocian                                38:30         M-50  2 MIEJSCE

V Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy

28 LIPIEC 2018

10 km 

1. Konrad Kosecki                            40:30           M-40  6 MIEJSCE

28. Bieg Powstania Warszawskiego

28 LIPIEC 2018

10 km

1. Damian Mikołajczyk                     47:40

bieg trojak trail

22 LIPIEC 2018

10 km

1. Marek Długosz                             1:12:05      WETERAN I M-50   5 MIEJSCE

I Kaliski Nocny Półmaraton Szlakiem Bursztynowym 2018

21 LIPIEC 2018

1. Marek Szafoni                              1:49:00

BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM

19 LIPIEC 2018

130 km

1. Izabela Augustowska                     22:19:01    MASTERS K-40   4 MIEJSCE

 

ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

19 LIPIEC 2018

1. Marta Kozanecka                         2:43:09

2. Marek Długosz                            2:46:21       WETERAN I M-50   5 MIEJSCE

PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH

1 LIPIEC 2018

21 km

1. Marek Długosz                              2:41:51

2. Marta Kozanecka                          2:52:14

3. Izabela Augustowska                    2:55:55

4. Ewa Twardowska                          4:00:55