I BIEG III KRÓLI NOWY FOLWARK 10 km

6 STYCZEŃ 2016

1. Tomasz Andruszewski                  54:06

2. Marek Długosz                             54:06

3. Robert Stasiak                              54:13

4. Izabela Augustowska                   59:48

5. Ewelina Szymanowska                 1:18:38

 

 

IV PÓŁMARATON TOWARZYSKI TUREK-POROŻE

10 STYCZEŃ 2016

1. Irena Walczak       

2. Izabela Augustowska        

3. Anna Bugajak       

4. Tomasz Fabiański  

5. Marek Długosz      

6. Marcel Chodakowski        

7. Mirosław Napieraj 

8. Wojciech Jakubowski       

9. Robert Błaszczyk  

10. Marek Brzustowicz         

11. Paweł Czyżewski

12. Konrad Kosecki  

13. Zbigniew Kuglarz           

14. Janusz Kotłowski

15. Tomasz Andruszewski    

16. Marcin Pietrzak   

17. Robert Stasiak

II ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH PASTERKA

30 STYCZEŃ 2016

1. Tomasz Andruszewski                   3:00:53

2. Paweł Czyżewski                          3:06:56

3. Wojciech Jakubowski                   3:10:07

II MARATON BIESZCZADZKI CISNA

II MARATON BIESZCZADZKI CISNA

31 STYCZEŃ 2016

1. Wojciech Jakubowski                         5:34:21

TRAIL KAMIEŃSK 30 km

6 LUTY 2016

1. Robert Błaszczyk                           2:50:54

2. Wojciech Jakubowski                   3:31:58

3. Paweł Czyżewski                          3:42:07

4. Izabela Augustowska                    3:46:17

5. Marek Długosz                              3:51:33

6. Robert Stasiak                              3:54:45

II KSIĘŻYCOWY CROSS OZORKÓW 10 km

13 LUTY 2016

21,1 km

1. Marceli Chodakowski                        1:39:32

2. Robert Stasiak                                  2:02:43

10 km

1. Krzysztof Majchrzak                          1:09:20

2. Ewelina Szymanowska                     1:32:59

 

XIV ZIMOWY BIEG TRZECH JEZIOR TRZEMESZNO 15 km

13 LUTY 2016

1. Krzysztof Tomaszewski                     57:30           

II BIEG WALENTYNKOWY POZNAŃ 10 km

13 LUTY 2016

1. Zbigniew Zając                                  54:18

IV CROSS TRZEBNICKI 10 km

20 LUTY 2016

1. Marek Długosz                               57:17  

2. Izabela Augustowska                   58:33

IV BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH "TROPEM WILCZYM"

28 LUTY 2016

1. Robert Błaszczyk  

2. Marcin Pietrzak     

3. Maciej Kasprzak    

4. Andrzej Błaszczyk

5. Konrad Kosecki    

6. Mirosław Napieraj 

7. Tomasz Andruszewski      

8. Katarzyna Chajdas

9. Włodzimierz Chajdas        

10. Janusz Kotłowski

11. Zbigniew Kuglarz           

12. Krzysztof Majchrzak      

13. Paweł Czyżewski

14. Izabela Augustowska      

15. Marek Długosz    

16. Robert Stasiak     

17. Łukasz Kubiak    

18. Iwona Pietrzak    

19. Emilia Wojciechowska    

20. Krzysztof Tomaszewski  

21. Zbigniew Zając

1 BIEG KAZIMIERZA W CHOCZU

6 MARZEC 2016

10 km

1. Marek Brzustowicz                         41:39

2. Robert Stasiak                               51:08

3. Paweł Czyżewski                           57:20

4 km

1. Łukasz Kubiak                                 13:50

ULTRAMARATON DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ 48 km

6 MARZEC 2016

1. Marek Długosz                                  18 km

2. Konrad Kosecki                                 18 km

XII MANIACKA DZIESIĄTKA POZNAŃ 10 km

19 MARZEC 2016

1. Wojciech Jakubowski                        45:18

2. Robert Stasiak                                  49:26

9. PANAS PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI SOBÓTKA

19 MARZEC 2016

1. Izabela Augustowska                     1:57:10

2. Marek Długosz                              2:03:18

1 ZELOWSKI SZUS O CZÓŁENKO 10 km

20 MARZEC 2016

1. Robert Błaszczyk                              41:09