30. BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

11 LISTOPAD  2019

10 km

1. Marek Bocian                                   39:16           3 MIEJSCE  M-50

2. Damian Berczyński                         41:10        

3. Marek Brzustowicz                         43:22          1 MIEJSCE   M-60

4. Jacek Budka                                     43:53

5. Tomasz Zasiadczyk                         46:27

6. Marek Szafoni                                  49:50

7. Robert Stasiak                                  52:52

8. Arkadiusz Żeleśkiewicz                  52:59

9. Mateusz Jaros                                  54:44   

 

Bieg im.Agaty Matejczuk pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorków

27 PAŹDZIERNIK 2019

5 km

1. Konrad Kosecki                               19:21          3 MIEJSCE OPEN     1 MIEJSCE  M-40

2. Marek Długosz                                25:24          2 MIEJSCE  M-50

10 km

1. Marcel Chodakowski                       51:30

2. Izabela Augustowska                      56:14          4 MIEJSCE  K-40

Toruń Maraton

27 PAŹDZIERNIK 2019

42 km

1. Marek Bocian                                  3:11:49        6 MIEJSCE  M 50-59

2. Wojciech Jakubowski                    4:22:16

WyBorowa6

27 PAŹDZIERNIK 2019

6 km 

1. Mateusz Jaros                          

 

ARMAGEDON SIERADZ

26 PAŹDZIERNIK 2019

6 km

1. Mateusz Jaros                                  1:11:27          7 MIEJSCE  M 18-29

39. Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka VII Grand Prix Wielkopolski Wschodniej

20 PAŹDZIERNIK 2019

10 km

1. Marek Bocian                                   38:06         2 MIEJSCE  M-50

2. Marek Szafoni                                  49:29

3. Mateusz Jaros                                  55:00

XIII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę

13 PAŹDZIERNIK 2019

10 km

1. Marek Bocian                                   38:29          2 MIEJSCE   M-50

2. Łukasz Kubiak                                 40:04          8 MIEJSCE   M-30

3. Konrad Kosecki                               40:06          8 MIEJSCE   M-40

4. Damian Berczyński                         45:25

5. Jacek Budka                                     45:32

6. Wojtek Jakubowski                          46:29

7. Tomasz Zasiadczyk                          48:31

8. Andrzej Błaszczyk                           49:06

9. Marek Szafoni                                   51:28

10. Anna Bugajak                                 51:43          8 MIEJSCE  K-40

11. Włodzimierz Chajdas                     52:00

12. Marek Długosz                               52:21

13. Izabela Augustowska                    53:06

14. Tomasz Andruszewski                  53:15

15. Mirosław Napieraj                         55:35

16. Robert Stasiak                               55:43

17. Janusz Kotłowski                            56:06

18. Mateusz Jaros                                 56:51

19. Ewelina Szymanowska                  1:04:42

20. Sebastian Górecki                         1:06:57

21. Irena Walczak                                 1:11:17

22. Emil Adamczyk                               1:15:43

 

 

39. MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PTOLEMEUSZA

6 PAŹDZIERNIK 2019

10 km

 1. Marek Bocian                                  38:08          2 MIEJSCE M-50

23 Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa"

6 PAŹDZIERNIK 2019

10 km

1. Arkadiusz Żeleśkiewicz                   1:13:00