Półmaraton Wielkanocny 1. Górski Półmaraton w Centrum Polski

31 MARZEC 2018

24 km

                              KB GEOTERMIA UNIEJÓW VI MIEJSCE DRUŻYNOWO

 

1. Izabela Augustowska                    2:18:56

2. Robert Stasiak                              2:25:38

3. Marek Długosz                              2:36:14

4. Wojciech Jakubowski                   2:36:53

 

         

13. Półmaraton Warszawski

25 MARZEC 2018

1. Andrzej Błaszczyk                        1:38:49

2. Damian Mikołajczyk                    1:50:16

Grand Prix Koła 2018

Bieg o Puchar Dyrektora Firmy Geberit

17 MARZEC 2018

5 km

1. Łukasz Kubiak                              18:25           5 MIEJSCE OPEN    2 MIEJSCE M 30-39

2. Damian Berczyński                     18:43           8 MIEJSCE OPEN    3 MIEJSCE M 30-39

3. Marek Szafoni                             22:48

4. Jacek Budka                                24:39

VI BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH „TROPEM WILCZYM” Łódź

4 MARZEC 2018

5 km

1. Łukasz Kubiak                              17:24           OPEN 3 MIEJSCE

 
 

BIEG TROPEM WILCZYM KOŁO

4 MARZEC 2018

5 km

1. Jacek Budka                                   23:32

2. Marek Szafoni                               23:33

3. Robert Stasiak                              23:54

VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa

3 MARZEC 2018

15 km

1. Damian Mikołajczyk                     1:11:16       

VI Bieg Powstańca Dobra

25 LUTY 2018

10 km

1. Robert Błaszczyk                         42:44

5 Zimowa zadyszka Ostrów wielkopolski

25 LUTY 2018

10 km

1. Robert Stasiak                              50:47

VI półmaraton towarzyski turek-poroże

28 STYCZEŃ 2018

1. Izabela Augustowska                   2:17:36

2. Marek Długosz                             2:17:36 

3. Marek Bocian                               2:17:36

4. Marek Brzustowicz                      2:17:36

5. Mirosław Napieraj                       2:17:36

6. Marek Szafoni                              2:17:36

7. Robert Stasiak                             2:17:36

IV Księżycowy Cross Ozorków

27 STYCZEŃ 2018

PÓŁMARATON

1. Marek Długosz                               2:19:05 

ĆWIERĆMARATON

1. Robert Stasiak                              59:39

XXXV Bieg Chomiczówki

21 STYCZEŃ 2018

15 km

1. Andrzej Błaszczyk                        1:10:31

Zimowy półmaraton gór stołowych Pasterka k.Kłodzko

20 STYCZEŃ 2018

1. Marek Długosz                             3:17:49

2. Izabela Augustowska                  3:30:59

3. Wojciech Jakubowski                  3:39:56              

 

2 Bieg Trzech Króli Manufaktura Łódź

6 STYCZEŃ 2018

5 km

1. Konrad Kosecki                                 19:11       M 40-49   9 MIEJSCE

2. Robert Błaszczyk                             19:53

3. Szymon Lewandowski                      22:19

4. Jeremy Wysakowski-Walters          24:44

5. Robert Stasiak                                 25:04

6. Marta Kozanecka                             25:50