TRZECI FESTIWAL BIEGOWY GMINY SKULSK NA SZLAKU WIELKIEJ PĘTLI WIELKOPOLSKI

29 WRZESIEŃ 2019

10 km

 1. Marek Bocian                                 40:52          6 MIEJSCE  OPEN

XXXVIII Łowicki Półmaraton Jesieni

22 WRZESIEŃ 2019

21,1 km

1. Damian Mikołajczyk                        1:52:32

 

Witkowska Dycha

22 WRZESIEŃ 2019

10 km

1. Marek Bocian                                  38:28          1 MIEJSCE   M-50

Bieg charytatywny dla Marcela. # PORUSZAMY OKOLICE

14 WRZESIEŃ 2019

10 km

1. Marek Szafoni                                 49:57    9 MIEJSCE  M-40

III słodkowska dycha

14 WRZESIEŃ 2019

10 km

1. Marek Bocian                                   38:22           3 MIEJSCE OPEN    1 MIEJSCE M-50

Garmin Ultra Race Radków 2019

13-15 WRZESIEŃ 2019

81 km

1. Izabela Augustowska                      12:41:29     4 MIEJSCE  K-40

53 km

1. Wojciech Jakubowski                       7:54:33

2. Izabela Augustowska                      9:19:44

24 km

1. Marek Długosz                                  2:50:38    8 MIEJSCE   M-50

2. Izabela Augustowska                      4:09:35

3. Ewa Twardowska                             4:28:39

6 Wieczorny 4F Półmaraton Praski 2019

31 SIERPIEŃ 2019

1. Damian Mikołajczyk                         1:51:14

VII Maraton koleżeński Turek

31 SIERPIEŃ 2019

42 km

1. Marek Bocian

21 km

1. Emilia Wojciechowska

2. Robert Stasiak

IV CROSS PÓŁMARATON MUROWANIEC

31 SIERPIEŃ 2019

22 km

1. Marek Szafoni                                    2:02:20

XXXVIII BIEG KAZIMIERZOWSKI

25 SIERPIEŃ 2019

10 km

1. Marek Bocian                                   39:56

7 BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH O MISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI

24 SIERPIEŃ 2019

10 km

1. Marek Szafoni                                 51:02

9. Bieg fabrykanta

24 SIERPIEŃ 2019

10 km

1. Łukasz Kubiak                                  44:37

2. Marek Długosz                                 51:59

Runmageddon Łódź Rekrut

17 SIERPIEŃ 2019

6 km + 30 przeszkód

1. Ewelina Wielogórka                    

XXV Orlen Maraton Solidarności

15 SIERPIEŃ 2019

1. Wojciech Jakubowski                     5:02:46

5. Półmaraton Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

15 SIERPIEŃ 2019

1. Konrad Kosecki                               1:28:27        8 MIEJSCE   M-40

2. Damian Mikołajczyk                       1:48:45

7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego Aleksandrów Łódzki

15 SIERPIEŃ 2019

5 km

1. Konrad Kosecki                                18:47          3 MIEJSCE  M-40

2. Marek Szafoni                                  24:14

3. Robert Stasiak                                 24:16

XXVIII Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kobylin

15 SIERPIEŃ 2019

15 km

1. Marek Bocian                                  1:02:26         3 MIEJSCE  M-55

OCHOTNICA CHALLENGE

4 SIERPIEŃ 2019

20 km

1. Marek Długosz                                 2:12:38        9 MIEJSCE   M-45+

Gorce Ultra-Trail 2019

4 SIERPIEŃ 2019

12 km

1. Izabele Augustowska                     1:27:44         5  MIEJSCE   K  33-44

XI Bieg o Laur Św Wawrzyńca

3 SIERPIEŃ 2019

10 km

1. Marek Bocian                                 39:41             1 MIEJSCE  M-50

29. Bieg Powstania Warszawskiego

27 LIPIEC 2019

10 km

1. Damian Mikołajczyk                     50:55

II Kaliski Półmaraton Nocny "Bursztynowa Hellena"

20 LIPIEC 2019

21,1 km

1. Damian Mikołajczyk                     1:49:38

2. Marek Szafoni                              1:58:48

3. Robert Stasiak                             2:11:02

XXXVIII Bieg o Złoty Kłos

14 LIPIEC 2019

10 km

1. Marek Bocian                               39:06         2 MIEJSCE  M-50

 

5 sztafeta biegowa na Jasną górę

12-13 LIPIEC 2019

około 160 km

1. Marek Brzustowicz

2. Włodzimierz Chajdas

3. Damian Mikołajczyk                       27 km

4. Janusz Kotłowski

5. Marek Szafoni                                 23 km

6. Robert Stasiak                                23 km

7. Irena Walczak                                  12km

8. Małgorzata Górniak                        12 km

9. Emilia Wojciechowska

10. Iwona Lewandowska                     2 km

11. Elżbieta Kuglarz                             1 km

12. Żanetta Jankowska                        1 km

13. Jacek Kurpik                                   1 km

 

XXIX Bieg po Plaży Jarosławiec 2019

7 LIPIEC 2019

15 km

1. Andrzej Błaszczyk                         1:16:31

Enea Bydgoszcz Triathlon

7 LIPIEC 2019

1,9 km PŁYWANIE

90 km JAZDA NA ROWERZE

21,1 km BIEG

1. Izabela Augustowska                   5:59:03

30. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

7 LIPIEC 2019

21 km

1. Wojciech Jakubowski                    1:46:43

3. Bieg na odpust Matki Boskiej Licheńskiej

2 LIPIEC 2019

51 km

1. Marek Bocian