33 Bieg Sylwestrowy

31 GRUDZIEŃ 2017

10 km

1. Damian Berczyński                      37:46

2. Konrad Kosecki                            43:01

3. Robert Błaszczyk                         44:31

4. Andrzej Błaszczyk                        46:41

5. Zbigniew Kuglarz                          51:12

6. Janusz Kotłowski                          56:43

III Bieg Zimowy w Wyszynie

17 GRUDZIEŃ 2017

9,5 km

1. Jacek Budka

3 Bieg Gajusza im. Julii Gajzler

16 GRUDZIEŃ 2017

5,5 km

1. Robert Błaszczyk                          22:04          OPEN 9 MIEJSCE

XXVI BIEG o Lampkę Górniczą Mistrzostwa Polski Górników Węgla Brunatnego

9 GRUDZIEŃ 2017

10 km 

1. Jacek Budka                                  46:52

 

1 BIEG MIKOŁAJKÓW NIEZGODA

9 GRUDZIEŃ 2017

10 km

1. Robert Stasiak                              54:46            

3 BIEG KOLEŻEŃSKI TUREK-TURKOWICE 15 km

2 GRUDZIEŃ 2017

15 km

1. Marcin Pietrzak                            1:44:09

2. Marek Szafoni                              1:44:09

3. Marek Bocian                               1:44:09

4. Zbigniew Kuglarz                         1:44:09

5. Irena Walczak                              1:44:09

6. Izabela Augustowska                   1:44:09

7. Marek Długosz                             1:44:09

8. Robert Błaszczyk                        1:44:09

9. Marek Brzustowicz                     1:44:09

10. Andrzej Błaszczyk                     1:44:09

11. Tomasz Zasiadczyk                    1:44:09

12. Marcel Chodakowski                 1:44:09

13. Janusz Kotłowski                       1:44:09

14. Robert Stasiak                           1:44:09

 

Red Run Inowrocław

25 LISTOPAD 2017

5 km

1. Łukasz Kubiak                               16:40           OPEN 2 MIEJSCE

21. Uliczny Bieg Bełchatowska Piętnastka

19 LISTOPAD 2017

15 km

1. Konrad Kosecki                             59:31

2. Robert Błaszczyk                         1:05:39 

3. Marek Szafoni                              1:13:44

Trasy Biegowe Województwa Łódzkiego

12 LISTOPAD 2017

6,5 km

1. Łukasz Kubiak                                22:45          OPEN   1 MIEJSCE

29. Bieg Niepodległości Warszawa

11 LISTOPAD 2017

10 km

1. Andrzej Błaszczyk                         44:43

2 Poznański Bieg Niepodległości

11 LISTOPAD 2017

10 km

1. Robert Błaszczyk                          42:41

VI Powiatowy Bieg Niepodległości Zduńska Wola

11 LISTOPAD 2017

10 km

1. Konrad Kosecki                             39:42        OPEN  9 MIEJSCE    M-40  4 MIEJSCE

XXVIII Biegi Niepodległości Turek

11 LISTOPAD 2017

10 km 

1. Łukasz Kubiak                               35:13           OPEN  8 MIEJSCE    M-20 8 MIEJSCE

2. Damian Berczyński                      37:04           M-30  6 MIEJSCE

3. Marek Bocian                               39:28           M-50  3 MIEJSCE

4. Marek Brzustowicz                      41:38            M-60  1 MIEJSCE

5. Tomasz Zasiadczyk                      44:50

6. Damian MIkołajczyk                    46:13

7. Marek Szafoni                              46:38

8. Jacek Budka                                 47:31

9. Wojciech Jakubowski                   47:53

10. Włodzimierz Chajdas                 49:21

11. Marek Długosz                            50:23

12. Robert Stasiak                            56:25

 

 

AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2017

5 LISTOPAD 2017

1. Jeremy Wysakowski-Walters       2:03:53

I Słodkowska Dziesiątka

29 Październik 2017

1. Łukasz Kubiak                              38:25          2 MIEJSCE OPEN

2. Jacek Budka                                 50:07

3. Marek Szafoni                              50:45

35. Toruń Maraton

29 PAŹDZIERNIK 2017

1. Marek Bocian                               3:12:33       M 45-49   9 MIEJSCE

37. Międzynarodowy Bieg Warciański

22 PAŹDZIERNIK 2017

10 km

1. Konrad Kosecki                            37:12           M-40    7 MIEJSCE     PB

2. Marek Bocian                               38:02          M-50    3 MIEJSCE

3. Marek Szafoni                              44:45          PB

4. Damian Mikołajczyk                    45:59

5. Jacek Budka                                 46:29

XI Ekologiczny Bieg do Gorących Źródeł

15 PAŹDZIERNIK 2017

10 km

1. Łukasz Kubiak                               35:50           M-20  10 MIEJSCE         

2. Damian Berczyński                         36:17           M-30   10 MIEJSCE 

3. Konrad Kosecki                               38:11            M-40    8 MIEJSCE

4. Marek Bocian                                  38:55           M-50    2 MIEJSCE 

5. Robert Błaszczyk                            44:10         

6. Tomasz Zasiadczyk                         44:34

7. Mirosław Napieraj                          44:45           GMINA   4 MIEJSCE

8. Andrzej Błaszczyk                          44:45

9. Damian Mikołajczyk                       45:15           GMINA   5 MIEJSCE

10. Tomasz Andruszewski                  45:33

11. Wojtek Jakubowski                       48:11            GMINA   6 MIEJSCE 

12. Jacek Budka                                  48:50

13. Marek Szafoni                               50:22

14. Robert Stasiak                              50:25

15. Arkadiusz Żeleśkiewicz                 52:55

16. Anna Bugajak                                52:57           GMINA   10 MIEJSCE

17. Włodzimierz Chajdas                    52:57

18. Janusz Kotłowski                          52:57

19. Marcin Pietrzak                            53:32

20. Wojciech Gontarek                       54:04

21. Michał Maciejewski                      54:57

22. Zbigniew Kuglarz                          59:15

23. Irena Walczak                               59:15

24. Dariusz Walaszek                         1:03:32

25. Dariusz Batarowicz                      1:03:56

26. Ewelina Szymanowska                 1:10:50

 

FOTORELACJA 

fot. 

Michał Kubacki

Foto Doktorek 55 

i inni 

3 Bieg na Wzniesieniach

1 PAŹDZIERNIK 2017

10 km

1. Andrzej Błaszczyk                       45:22           M-50    4 MIEJSCE

V UltraMaraton Bieszczadzki

7 PAŹDZIERNIK 2017

52 km

1. Marek Brzustowicz                      6:40:42        M-60    3 MIEJSCE 

2. Wojciech Jakubowski                  8:34:36

 

26 km

1. Arkadiusz Żeleśkiewicz               3:58:57

 

13 km 

1. Marek Długosz                            1:41:50

37. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza

1 PAŹDZIERNIK 2017

1. Marek Bocian                               39:22          3 MIEJSCE M 50-59

2. Marek Szafoni                              45:13