V BIEG NA RZECZ ZIEMI GOSTKÓW - UNIEJÓW 17 km

11 KWIECIEŃ 2015

1. Anna Bachera - Czyżewska          

2. Marta Tomaszak    

3. Katarzyna Kos      

4. Renata Tomaszewska        

5. Małgorzata Górniak          

6. Ewelina Szymanowska     

7. Izabela Augustowska        

8. Damian Berczyński           

9. Zbigniew Dawid   

10. Andrzej Wojciechowski  

11. Tomasz Sroka      

12. Krzysztof Tomaszewski  

13. Włodzimierz Chajdas      

14. Marek Długosz    

15. Paweł Czyżewski

16. Robert Stasiak     

17. Łukasz Sroka

32 VIENNA CITY MARATHON WIEDEŃ

12 KWIECIEŃ 2015

1. Zbigniew Zając                               3:55:28

PKO CRACOVIA MARATON KRAKÓW

19 KWIECIEŃ 2015

1. Izabela Augustowska                    4:13:46

2. Marek Długosz                              4:57:17

ALE 10k RUN ŁÓDŹ 10 km

19 KWIECIEŃ 2015

1. Kuglarz Zbigniew                           41:28

2. Artur Markiewicz                          42:05

3. Konrad Kosecki                            42:10

4. Janusz Rupnik                              43:44

5. Robert Błaszczyk                         44:19

6. Janusz Kotłowski                         44:28

7. Robert Stasiak                              49:25

DOZ MARATON ŁÓDZKI Z PZU ŁÓDŹ

19 KWIECIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 3:03:07

V CROSS STRACEŃCÓW GŁOGÓW 15 km

25 KWIECIEŃ 2015

1. Marek Brzustowicz                         1:20:34

XXV BIEG ULICZNY `WIOSNA CEKOWSKA 2015` CEKÓW KOLONIA 5 km

25 KWIECIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 17:56

2. Zbigniew Zając                              21:13

3. Robert Stasiak                              23:17

XXXII BIEG KOSYNIERÓW WRZEŚNIA 10 km

26 KWIECIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 37:43

 

ORLEN WARSAW MARATHON BIEG NA 10 km

26 KWIECIEŃ 2015

 1. Robert Błaszczyk                          45:05

33 BIEG KUJAWIAKA CROSS WŁOCŁAWEK 10 km

1 MAJ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 38:31

PKO PÓŁMARATON SOPOT

2 MAJ 2015

1. Zbigniew Zając                              1:40:14

2. Janusz Rupnik                              1:40:36

LEDWIE DYCHA - RUNEXTREME GÓRA SZYBOWCOWA 10 km

2 MAJ 2015

1. Kasprzak Maciej                            57:19

2. Tomasz Sroka                                1:02:03

3. Daria Górniak                                1:12:02

4. Anna Bachera - Czyżewska          1:24:21

5. Łukasz Sroka                                 1:32:00

6. Ewelina Szymanowska                 1:32:00

XXIV OGÓLNOPOLSKI BIEG IM. JANA KILIŃSKIEGO TRZEMESZNO 21,097 km

3 MAJ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 1:25:38

WINGS FOR LIFE WORLD RUN POZNAŃ

3 MAJ 2015

1. Wojciech Jakubowski                   24,32 km

2. Robert Stasiak                              16,39 km

BIEG EUROPEJSKI GDYNIA 10 km

9 MAJ 2015

1. Andrzej Nowinowski                     39:43

VII PIASTOWSKI PÓŁMARATON KRUSZWICA - INOWROCŁAW

9 MAJ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 1:21:46

2. Marek Długosz                             2:09:48

III BIEG MIETKOWSKI 10 mil

10 MAJ 2015

1.Izabela Augustowska          1:29:34

IV BIEG SZPOT SWARZĘDZ 10 km

10 MAJ 2015

1. Zbigniew Dawid                             39:57

2. Janusz Rupnik                               42:47

3. Dariusz Walaszek                         55:34

4. Nikola Walaszek                           1:02:27

SILVER RUN SREBRNA GÓRA 21,1 km

16 MAJ 2015

1. Tomasz Andruszewski                   1:44:50

2. Wojciech Jakubowski                   1:51:09

3. Izabela Augustowska                   2:35:02

XXVII OGÓLNOPOLSKI BIEG MILOWEGO SŁUPA KONIN 10 km

16 MAJ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 37:25

2. Andrzej Wojciechowski               40:40

3. Mariusz Mikołajczyk                    47:29

4. Robert Stasiak                              49:25

PZU GDAŃSK MARATON GDAŃSK

17 MAJ 2015

1. Andrzej Nowinowski                      3:21:49

2. Marek Brzustowicz                       3:25:03

3. Konrad Kosecki                             3:38:16

IX BIEG WDZIĘCZNOŚCI KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 5 km

17 MAJ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 18:17

2. Marek Długosz                             23:58

 

WEEKEND POLSKA BIEGA 2015 UNIEJÓW 5 km

22 MAJ 2015

1. Marta Tomaszak    

2. Izabela Augustowska        

3. Katarzyna Kos      

4. Daria Górniak        

5. Anna Bachera -Czyżewska           

5. Ewelina Szymanowska     

6. Nikola Walaszek   

7. Małgorzata Górniak          

8. Renata Tomaszewska        

9. Iwona Pietrzak      

10. Żanetta Jankowska         

11. Włodzimierz Chajdas      

12. Krzysztof Tomaszewski  

13. Janusz Kotłowski

14. Mirosław Napieraj           

15. Marcin Pietrzak   

16. Michał Maciejewski        

17. Marek Długosz    

18. Łukasz Sroka       

19. Robert Stasiak     

20. Dariusz Walaszek

21. Paweł Czyżewski

22. Zbigniew Zając   

23. Andrzej Wojciechowski  

24. Andrzej Błaszczyk

13 BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ ROSSMANN RUN ŁÓDŹ 10 km

23 MAJ 2015

1. Damian Berczyński                        37:24

2. Maciej Kasprzak                            42:06

3. Zbigniew Kuglarz                          42:25

4. Andrzej Błaszczyk                         43:10

5. Artur Markiewicz                          43:36

6. Konrad Kosecki                            43:59

7. Robert Błaszczyk                         44:25

8. Wojciech Jakubowski                  44:56

9. Marcin Pietrzak                           45:26

10. Marta Kozanecka                       45:33

11. Michał Maciejewski                    45:34

12. Łukasz Kubiak                            46:00

13. Janusz Kotłowski                        46:19

14. Włodzimierz Chajdas                 46:32

15. Tomasz Sroka                             49:24

16. Marek Długosz                           50:23

17. Robert Stasiak                            51:30

18. Waldemar Kluska                       52:29

19. Izabela Augustowska                 53:17

20. Daria Górniak                             54:14

21. Katarzyna Kos                             58:32

22. Anna Bachera - Czyżewska       1:01:41

23. Łukasz Sroka                              1:04:43

24. Ewelina Szymanowska               1:10:22

IV MEMORIAŁ im. H. WARWASA KLECZEW 10 km

23 MAJ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 36:50

2. Andrzej Wojciechowski                40:55

3. Janusz Rupnik                               43:32

4. Zbigniew Zając                              43:37

5. Mariusz Mikołajczyk                     47:01

 

XXXII BIEG O SREBRNE CZÓŁENKO WŁÓKNIARSKIE ZGIERZ 10 km

30 MAJ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 36:30

 

BIEG RZEŹNIKA ULTRA CISNA

30-31 MAJ 2015

80,66 km

1. Tomasz Andruszewski                   14:42:26

2. Wojciech Jakubowski                   16:22:46

PODDĘBICKI BIEG BEZ BARIER PODDĘBICE 10 km

31 MAJ 2015

1. Damian Berczyński                        37:36

2. Jarosław Glinkowski                     37:37

3. Krzysztof Tomaszewski                37:45

4. Łukasz Kubiak                               38:01

5. Marcel Chodakowski                    40:23

6. Mirosław Napieraj                         42:39

7. Andrzej Błaszczyk                         43:28

8. Janusz Rupnik                               43:49

9. Michał Maciejewski                     44:00

10. Maciej Kasprzak                          45:24

11. Robert Błaszczyk                         45:39

12. Zbigniew Zając                            45:47

13. Marcin Pietrzak                           46:00

14. Włodzimierz Chajdas                  46:55

15. Robert Stasiak                             51:43

16. Małgorzata Glinkowska              53:00

17. Daria Górniak                               54:01

18. Sebastian Górecki                      56:37

19. Paweł Czyżewski                        57:59

20. Anna Bachera - Czyżewska       1:03:18

21. Ewelina Szymanowska                1:11:14

VIII BIEG SOKOŁA ZAKOPANE

5 CZERWIEC 2015

15,6 km

1. Marcel Chodakowski                      1:37:46

2. Artur Markiewicz                            1:57:52

3. Wojciech Jakubowski                   2:12:58

II BIEG WYSZYŃSKA DZIESIĄTKA WYSZYNA

6 CZERWIEC 2015

10 km

1. Krzysztof Tomaszewski                   38:38

2. Jarosław Glinkowski                       38:56

3. Andrzej Wojciechowski                  44:19

4. Zbigniew Zając                                48:51

5. Małgorzata Glinkowska                 57:25

6. Robert Stasiak                                57:35

7. Dariusz Walaszek                            1:09:35

8. Nikola Walaszek     

3 km

1. Marcin Łuczak                                  12:33

NORDIC WALKING 4,5 km

1. Renata Tomaszewska                     35:36

WYSOKOGÓRSKI BIEG im. dh. FRANCISZKA MARDUŁY

6 CZERWIEC 2015

32 km

1. Marcel Chodakowski                      4:45:11

2. Wojciech Jakubowski                    5:51:06

XIX MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW W PÓŁMARATONIE MUROWANA GOŚLINA

7 CZERWIEC 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                   1:22:40

IRON TRIATHLON ŚLESIN

7 CZERWIEC 2015

 PŁYWANIE 0,475 km

ROWER 22,5 km

BIEG 5,275 km

1. Izabela Augustowska                      1:42:55

BIEG im. WŁADYSŁAWA hr. ZAMOYSKIEGO 10 km

7 CZERWIEC 2015

1. Marcel Chodakowski                       51:38

2. Artur Markiewicz                             59:56

3. Wojciech Jakubowski                     1:02:42

4. Tomasz Andruszewski                   1:08:12

VII OGÓLNOPOLSKI SUPERMARATON 25km/50 km OZORKÓW

13 CZERWIEC 2015

25 km

1. Robert Stasiak                                  2:46:18

SUMMER BREEZE LONDON HALF MARATHON

13 CZERWIEC 2015

1. Zbigniew Zając                                 1:41:34

 

3 NOCNY WROCŁAW PÓŁMARATON 21,1km

20 CZERWIEC 2015

1. Marek Długosz                                  1:58:15

II BIEG ULICZNY CIENIŃSKA SZÓSTKA

21 CZERWIEC 2016

6 km

1. Krzysztof Tomaszewski                     21:28

2. Andrzej Nowinowski                         23:21

3. Andrzej Wojciechowski                    24:11

4. Mariusz Mikołajczyk                        26:12

5. Marcin Łuczak                                 28:52

6. Robert Stasiak                                 28:53

NORDIC WALKING 3 km

1. Renata Tomaszewska                     24:00

 

 

I ZDUŃSKOWOLSKA DYCHA 10 km

21 CZERWIEC 2015

1. Robert Błaszczyk                            44:18

2. Anna Bugajak                                49:48

 

GÓRSKI THRIATLON w RADKOWIE ( KOTLINA KŁODZKA)

21 CZERWIEC 2015

PŁYWANIE 0,475 km

ROWER 22,5 km

BIEG 5,275 km

1. Izabela Augustowska                       2:00:06

WARSAW TRUCK CUP ''AGRYKOLA'' WARSZAWA 1000 m

23 CZERWIEC 2015

1. Jarosław Glinkowski                        2:49:46

1 NOCNY PIOTRKOWSKI PÓŁMARATON WIELU KULTUR

26 CZERWIEC 2015

1. Robert Błaszczyk                              1:43:37

2. Konrad Kosecki                                1:44:05

I EXTERMYNATOR UNIEJÓW 9 km

27 CZERWIEC 2015

1. Krzysztof Krygier                             55:14

2. Marcel Chodakowski                     1:03:32

3. Łukasz Kubiak                                1:08:30

4. Andrzej Nowinowski                     1:09:29

5. Zbigniew Kuglarz                           1:11:53

6. Andrzej Błaszczyk                          1:11:53

7. Kamil Pecyna                                  1:13:41

8. Marcin Pietrzak                              1:15:08

9. Mariusz Mikołajczyk                      1:15:49

10. Michał Urbaniak                           1:20:37

11. Janusz Kotłowski                          1:21:45

12. Izabela Augustowska                   1:26:27

13. Włodzimierz Chajdas                   1:28:48

14. Katarzyna Kos                               1:28:48

15. Jeremy Wysakowski-Walters       1:28:55

16. Janusz Rupnik                               1:35:10

17. Wojciech Jakubowski                    1:49:51

18. Ewelina Szymanowska                  1:57:31

OGÓLNOPOLSKI BIEG MINI MARATON ROMANA CHRZAN 10,5 km

28 CZERWIEC 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                    39:54