Cienińska “6”

23 CZERWIEC 2019

6 km

1. Marek Bocian                                18:57          2 MIEJSCE  M-50

2. Marek Szafoni                               23:57

 

I Bieg Kłodawskiego Święta Soli

22 CZERWIEC 2019

10 km

1. Marek Szafoni                               45:25         6 MIEJSCE  M-40

Ósemka z Haczykiem - Skorzęcin 2019

16 CZERWIEC 2019

8,5 km

1. Marek Bocian                                35:29

I Bieg TuLISzkowska Dycha

15 CZERWIEC 2019

10 km

1. Robert Stasiak                             51:16

2. Marek Szafoni                              51:18

Garmin Iron Triathlon

9 CZERWIEC 2019

1/8 (475-22,5-5,275)

1. Marek Długosz                               1:25:29        9 MIEJSCE  M-50

I Bieg Chrystowskich

9 CZERWIEC 2019

10 km

1. Marek Szafoni                               52:28            

Extermynator 2019

8 CZERWIEC 2019

8 km 

1. Izabela Augustowska                  1:35:24       4 MIEJSCE KOBIETA

I Bieg Wolności Rząśnia 2019

2 CZERWIEC 2019

8 km

1. Konrad Kosecki                             28:32         5 MIEJSCE OPEN   1 MIEJSCE  M-40

VII Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego

2 CZERWIEC 2019

5 km

1. Konrad Kosecki                              18:53            4 MIEJSCE OPEN   1 MIEJSCE  M-40  

2nd Wizz Air Katowice Half Marathon

2 CZERWIEC 2019

21 km

1. Wojciech Jakubowski                    1:47:00

XXIII MP WETERANÓW w PÓŁMARATONIE

2 CZERWIEC 2019

21 km

1. Marek Bocian                               1:34:33       3 MIEJSCE   M 55-59

2. Marek Szafoni                              1:56:07

Grand Prix Koła - Finał Bieg o Puchar Prezesa Firmy WOOD-MIZER

1 CZERWIEC 2019

10 km

1. Damian Berczyński                      42:25

2. Robert Stasiak                             53:36

3. Marek Szafoni                              53:38

4. Mateusz Jaros                              56:29

Bieg Bez Barier 2019

1 CZERWIEC 2019

10 km

1. Damian Mikołajczyk                     45:42          9 MIEJSCE  M-20

2. Andrzej Błaszczyk                        48:03          2 MIEJSCE  M-50

3. Izabela Augustowska                    1:02:04       9 MIEJSCE  K-40

4. Marek Długosz                              1:02:15        7 MIEJSCE  M-50

V Wiosenny Cross Domaniewicki

26 MAJ 2019

5 km

1. Konrad Kosecki                             20:24        5 MIEISCE OPEN    2 MIEJSCE  M-35+

 

II Bieg Stawiszyn 5-10-15 km

26 MAJ 2019

15 km

1. Marek Szafoni                              1:17:28

VI Wyszyńska Dziesiątka im. Adasia Jabłońskiego

25 MAJ 2019

7,5 km

1. Marek Bocian                              31:12            5 MIEJSCE  M-50

 

17. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

25 MAJ 2019

10 km

1. Damian Berczyński                       39:19

2. Damian Mikołajczyk                     44:29

3. Wojciech Jakubowski                   46:19

4. Marek Długosz                             49:05

5. Robert Stasiak                              50:31

6. Ewelina Szymanowska                  1:06:35

Pomarańczowa piątka w Zduńskiej Woli

19 MAJ 2019

5 km

1. Konrad Kosecki    18:20              4 MIEJSCE  M-40

Swimrun Ultra Jeziorak 2019

18 MAJ 2019

5 km pływanie + 31 km bieg

1. Izabela Augustowska + Ewa Susmarska (SUPER FOCZKI WARTKOWICE)                6:23:13    2 MIEJSCE 

Grand Prix Koła Bieg o Puchar Prezesa Firmy ANDRE

18 MAJ 2019

5 km

1. Damian Berczyński                      19:03          3 MIEJSCE  M-30

2. Mateusz Jaros                              23:45

3. Robert Stasiak                             25:13

4. Marek Szafoni                              25:14

XXI bieg milowego słupa

18 MAJ 2019

10 km

1. Marek Szafoni                              51:50

2. Robert Stasiak                             51:50

4. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

12 MAJ 2019

21,1 km

1. Damian Mikołajczyk                    1:40:41

Bieg Kobiet Łódź ANITA

12 MAJ 2019

5 km

1. Izabela Augustowska                    24:56         8 MIEJSCE  K-40

2. Ewa Twardowska                          32:36

Piastowski Festiwal Biegowy XII Bieg Piastowski

11 MAJ 2019

21,1

1. Marek Szafoni                              1:49:29

XXXV Bieg Zwycięstwa

5 MAJ 2019

10 km

1. Marek Bocian                               43:44          8 MIEJSCE  M-50

Garmin ultra race Myślenice

4 MAJ 2019

27 km

1. Marek Długosz                              3:18:18        2 MIEJSCE  M-50

2. Izabela Augustowska                    3:41:02       3 MIEJSCE  K-40

XXXVI bieg kosynierów

28 KWIECIEŃ 2019

10 km

1. Marek Bocian                               40:02          2 MIEJSCE  M-50

4 Bieg i Marsz Śladami Powstańczych Walk 2019

28 KWIECIEŃ 2019

5 km

1. Marek Szafoni                              23:40

2. Robert Stasiak                             24:48

11 Dycha Justynów-Janówka

27 KWIECIEŃ 2019

10,4 km

1. Łukasz Kubiak                               41:58          10 MIEJSCE M-30

Cross straceńców Głogów 2019

27 KWIECIEŃ 2019

21,2 km

1. Marek Brzustowicz                      2:11:00        1 MIEJSCE  M-60

XXIX Biegi Uliczne WIOSNA CEKOWSKA 2019

27 KWIECIEŃ 2019

5 km

1. Marek Szafoni                              23:47

2. Robert Stasiak                             23:47

Biegi w Szczawnicy

27 KWIECIEŃ 2019

CHYŻA DURBASZKA

19,9 km

1. Izabela Augustowska                    2:34:32

WIELKA PREHYBA

44,3 km

1. Marek Długosz                              6:03:28

2. Wojciech Jakubowski                   7:28:56

3. Ewa Twardowska                          10:00:01

ORLEN WARSAW MARATHON

14 KWIECIEŃ 2019

1. Konrad Kosecki                            3:53:24

5. Gdańsk Maraton

14 KWIECIEŃ 2019

1. Marek Bocian                               3:18:07

DOZ Maraton Łódź

7 KWIECIEŃ 2019

1. Konrad Kosecki                             3:14:11

2. Izabela Augustowska                   4:17:24

3. Marek Długosz                             4:33:54

 

Blood Brothers Run

6 KWIECIEŃ 2019

10 km

1. Wojciech Jakubowski                  48:01

2. Ewa Twardowska                        1:10:57

2,5 km

1. Marek Długosz                             11:26           3 MIEJSCE OPEN    1 MIEJSCE M-50

2. Izabela Augustowska                   11:39           2 MIEJSCE OPEN    1 MIEJSCE K-40