34 MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PTOLEMEUSZA KALISZ 10 km

5 PAŹDZIERNIK 2015

1. Andrzej Wojciechowski                39:42

2. Krzysztof Tomaszewski               40:58

3. Zbigniew Kuglarz                         41:23

4. Janusz Kotłowski                         43:24

5. Andrzej Błaszczyk                       43:58

6. Marta Tomaszak                          46:47

7. Marcin Pietrzak                            47:36

8. Katarzyna Kos                              53:51

9. Włodzimierz Chajdas                  53:53

ROCK'N'ROLL MARATONA DE LISBOA LIZBONA

5 PAŹDZIERNIK 2014

1. Zbigniew Zając                               3:48:30

2. Tomasz Andruszewski                   4:47:46

3. Wojciech Jakubowski                    4:47:47

VIII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ UNIEJÓW 10 km

19 PAŹDZIERNIK 2014

1. Krzysztof Krygier                            34:57

2. Damian Berczyński                       37:14

3. Łukasz Kubiak                               37:51

4. Andrzej Nowinowski                     39:38

5. Krzysztof Tomaszewski                39:45

6. Marcel Chodakowski                    39:50

7. Marek Brzustowicz                       40:26

8. Andrzej Wojciechowski               40:58

9.Zbigniew Dawid                            41:06

10. Kamil Pecyna                             43:34

11. Janusz Rupnik                             43:34

12. Andrzej Błaszczyk                      43:44

13. Konrad Kosecki                          43:57

14. Zbigniew Zając                           43:58

15. Janusz Kotłowski                       44:04

16. Waldemar Michalak                  44:19

17. Zbigniew Kuglarz                       44:19

18. Mirosław Napieraj                     44:29

19. Mariusz Mikołajczyk                 45:06

20. Włodzimierz Chajdas               45:07

21. Wojciech Jakubowski               46:09

22. Maciej Kasprzak                      46:22

23. Tomasz Andruszewski             47:17

24. Michał Maciejewski                47:25

25. Artur Markiewicz                    48:04

26. Marta Tomaszak                     48:35

27. Anna Bugajak                          49:36

28. Tomasz Sroka                          50:31

29. Waldemar Kluska                   50:54

30. Krzysztof Majchrzak               51:14

31. Marcin Pietrzak                        51:31

32. Emilia Wojciechowska            51:56

33. Katarzyna Kos                         52:49

34. Robert Stasiak                        53:44

35. Teresa Ochocka                      54:06

36. Marek Długosz                       54:20

37. Marcin Derucki                        55:16

38. Tomasz Fabiański                    55:18

39. Paweł Czyżewski                    57:05

40. Łukasz Sroka                           57:31

41. Izabela Augustowska               57:54

42. Daria Górniak                          58:42

43. Dariusz Walaszek                   58:57

44. Michał Galoch                        1:00:07

45. Dariusz Batarowicz                1:01:29

46. Ewelina Wielogórka               1:02:51

47. Anna Bachera Czyżewska      1:03:47

48. Emil Adamczyk                       1:06:24

49. Nikola Walaszek                     1:07:31

50. Ewelina Szymanowska          1:10:10

BMW FRANKFURT MARATHON FRANKFURT

26 PAŹDZIERNIK 2014

1. Zbigniew Zając                              3:46:26

V PÓŁMARATON SZAKALA ŁÓDŹ

26 PAŹDZIERNIK 2014

1. Wojciech Jakubowski                   1:45:06

2. Łukasz Chojnacki                        2:23:58

34 BIEG WARCIAŃSKI CHEŁMNO 10 km

26 PAŹDZIERNIK 2015

1. Andrzej Wojciechowski                 39:07

2. Krzysztof Tomaszewski                39:42

3. Waldemar Michalak                     43:08

4. Andrzej Błaszczyk                        43:25

5. Janusz Kotłowski                         43:39

6. Mariusz Mikołajczyk                   43:58

7. Włodzimierz Chajdas                   44:55

8. Marcin Pietrzak                           48:44

9. Robert Stasiak                            49:29

10. Waldemar Kluska                      49:32

11. Emilia Wojciechowska               50:58

12. Marek Długosz                          52:46

XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI TUREK 10 km

11 LISTOPAD 2014

1. Krzysztof Krygier                           34:35

2. Damian Berczyński                      37:05

3. Krzysztof Tomaszewski               40:05

4. Andrzej Wojciechowski               40:19

5. Marek Brzustowicz                      40:20

6. Janusz Rupnik                              42:33

7. Zbigniew Kuglarz                          42:46

8. Andrzej Błaszczyk                       43:05

9. Zbigniew Zając                            43:18

10. Zbigniew Dawid                         43:22

11. Artur Markiewicz                        44:08

12. Janusz Kotłowski                       44:10

13. Mariusz Mikołajczyk                  44:15

14. Włodzimierz Chajdas                 44:22

15. Maciej Kasprzak                        46:18

16. Marta Tomaszak                        46:19

17. Anna Bugajak                            48:07

18. Robert Stasiak                          49:54

19. Emilia Wojciechowska             51:00

20. Tomasz Fabiański                    53:27

21. Marek Długosz                         53:40

22. Dariusz Walaszek                    54:48

23. Izabela Augustowska              55:22

24. Paweł Czyżewski                     55:30

25. Katarzyna Kos                          56:00

26. Emil Adamcyk                          1:00:09

27. Nikola Walaszek                       1:02:33

18. ULICZNY BIEG ''BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA'' BEŁCHATÓW

29 LISTOPAD 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 59:47

2. Tomasz Andruszewski                  1:11:40

3. Katarzyna Kos                               1:23:49

4. Włodzimierz Chajdas                   1:23:50

XXIII BIEG O LAMPKĘ GÓRNICZĄ KONIN 10 km

29 LISTOPAD 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 38:30     

2. Andrzej Nowinowski                     38:53

3. Andrzej Wojciechowski                39:48

4. Marek Brzustowicz                       39:53

5. Artur Markiewicz                          42:43

6. Mariusz Mikołajczyk                    42:48

7. Wojciech Mikołajczyk                  44:01

8. Tomasz Andruszewski                  44:11

9. Zbigniew Zając                             48:32

10. Katarzyna Kos                             53:04

11. Marek Długosz                             53:22

12. Izabela Augustowska                  54:48

XII PÓŁMARATON ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW TORUŃ

7 GRUDZIEŃ 2014

1. Krzysztof Tomaszewski                 1:29:27

2. Artur Markiewicz                          1:35:14

3. Tomasz Andruszewski                 1:39:57

4. Konrad Kosecki                            1:40:57

5. Wojciech Jakubowski                  1:43:13

6. Zbigniew Zając                             1:44:10

7. Robert Stasiak                              1:57:17

8. Waldemar Kluska                        2:20:16

XXX BIEG SYLWESTROWY ŁÓDŹ 10 km

31 STYCZEŃ 2014

1. Krzysztof Krygier                           36:23

2. Zbigniew Kuglarz                          43:15

3. Konrad Kosecki                             44:30

4. Andrzej Błaszczyk                         45:13

5. Waldemar Michalak                     46:41

6. Janusz Kotłowski                          47:57