supermaraton gór stołowych

30 CZERWIEC 2018

54 km

1. Wojciech Jakubowski                   10:40:58      

 

V Cienińska Szóstka

24 CZERWIEC 2018

1. Marek Bocian                                23:27          3 MIEJSCE  M-50

2. Marek Szafoni                               28:03

3. Robert Stasiak                              28:56

III BIEG ZGIERZ MALINKA

17 CZERWIEC 2018

12 km

1. Marek Długosz                              1:11:33

bieg kobiet anita w łodzi

16 CZERWIEC 2018

5 km

1. Izabela Augustowska                   25:42

 

bieg o puchar malinowej mamby

16 CZERWIEC 2018

10 km

1. Damian Berczyński                     36:37           1 MIEJSCE OPEN    1 MIEJSCE M 30-39

2. Marek Szafoni                            49:21

3. Robert Stasiak                           50:35

4. Jacek Budka                               53:00

1st Wizz Air Katowice Half Marathon

10 CZERWIEC 2018

1. Wojciech Jakubowski                   2:12:34

IV Bieg bez barier Poddębice

10 CZERWIEC 2018

10 km

1. Konrad Kosecki                             39:20        3 MIEJSCE M-40

2. Marek Bocian                                41:19         3 MIEJSCE M-50

3. Robert Błaszczyk                          44:11         

4. Marek Szafoni                               48:58

5. Robert Stasiak                              51:43

6. Izabela Augustowska                    55:17          2 MIEJSCE K-40

7. Marek Długosz                              58:26

 

         KB GEOTERMIA UNIEJÓW I MIEJSCE DRUŻYNOWO

IV Bieg w Niewiadowie - Razem po Zdrowie

3 CZERWIEC 2018

10 km

1. Konrad Kosecki                             39:30          3 MIEJSCE M-40

IV extermynator 2018 Uniejów

2 CZERWIEC 2018

8 km

1. Kamil Pecyna                                1:34:09

16. Bieg Ulicą Piotrkowską

26 MAJ 2018

10 km

1. Damian Berczyński                      36:14            2 MIEJSCE  KAT. STRAŻAK

2. Robert Błaszczyk                         41:52

3. Damian Mikołajczyk                    44:48

4. Tomasz Zasiadczyk                      46:35

5. Andrzej Błaszczyk                        48:43

6. Robert Stasiak                             49:39

7. Wojciech Jakubowski                   50:39

8. Marek Długosz                             51:57

9. Ewelina Szymanowska                 1:05;15

Rozbiegajmy łódź

26 MAJ 2018

1300 m

1. Robert Stasiak                              5:02

V Wyszyńska Dziesiątka

26 MAJ 2018

10 km

1. Marek Bocian                               40:21

2. Marek Szafoni                              49:57

3. Jacek Budka                                 54:04

XXII MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS w PÓŁMARATONIE

20 MAJ 2018

1. Marek Bocian                               1:32:44       5 MIEJSCE  M 50-54

Świdnicki bieg papieski

20 MAJ 2018

1. Izabela Augustowska                   9:45       1 MIEJSCE KAT. KOBIET

III BIEG rąbień biega na piątkę

20 MAJ 2018

5 km

1. Marek Długosz                              24:52

XX Bieg Milowego Słupa

19 MAJ 2018

10 km

1. Marek Szafoni                              48:08

Grand Prix Koła 2018 Bieg o Puchar Prezesa Firmy ANDRE

19 MAJ 2018

5 km

1. Damian Berczyński                        19:15          6 MIEJSCE  M 30-39

2. Damian Mikołajczyk                      21:22

3. Marek Szafoni                                22:39

4. Jacek Budka                                   22:50

 

Bieg Łosia - Dziekanów Leśny

13 MAJ 2018

17 km

1. Andrzej Błaszczyk                         1:24:42

XI Bieg Pistowski

12 MAJ 2018

21 km

1. Marek Bocian                              1:30:11          M-50  8 MIEJSCE

XXXIV BIEG ZWYCIĘSTWA – BOJANOWO 2018

6 MAJ 2018

10 km

1. Marek Bocian                               40:01           M-50  3 MIEJSCE           

XXVII Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego półmaraton Mogilno-trzemeszno

3 MAJ 2018

1. Damian Mikołajczyk                    2:02:33  

Półmaraton Węgorza

2 MAJ 2018

1. Andrzej Błaszczyk                         1:41:15

Toruń RUN

29 KWIECIEŃ 2018

10 km

1. Robert Błaszczyk                        43:17

XIII Wojewódzki Bieg Pamięci Jana Pawła II w Łasku

29 KWIECIEŃ 2018

5 km

1. Konrad Kosecki                           18:33            M-40  3 MIEJSCE        

XXXV Bieg Kosynierów Września

29 KWIECIEŃ 2018

10 km

1. Marek Bocian                                41:54         M-50  5 MIEJSCE

"Król Parku" II Mosiński Półmaraton

28 KWIECIEŃ 2018

1. Marta Kozanecka                          1:55:15        K-30  6 MIEJSCE

ORLEN WARSAW MARATHON

22 KWIECIEŃ 2018

1. Konrad Kosecki                             3:21:12

3 Bieg Niepodległości Śladami Powstańczych Walk

22 KWIECIEŃ 2018

5,4 km

1. Marek Szafoni                              26:17

2. Robert Stasiak                             26:17

Duathlon Aleksandrów Łódzki 2018

22 KWIECIEŃ 2018

Duathlon dystans sprinterski 5 km - 20 km - 2,5 km​

1. Jeremy Wysakowski - Walters                1:29:19

OSHEE 10 km Warszawa

22 KWIECIEŃ 2018

1. Łukasz Kubiak                              36:17

2. Robert Błaszczyk                        40:39                  

Cross straceńców 2018

21 KWIECIEŃ 2018

DYSTANS ZŁOTY 21 km

1. Marcel Chodakowski                   1:53:35       7 MIEJSCE M 40-49

2. Marek Brzustowicz                     1:56:32       3 MIEJSCE M 60+

3. Andrzej Błaszczyk                       1:58:59       2 MIEJSCE M 50-59

Biegi w szczawnicy

21 KWIECIEŃ 2018

NIEPOKORNY MNICH 

96 km

1. Izabela Augustowska                    16:29:33

45 km

1. Marek Długosz

2. Wojciech Jakubowski

 

CHYŻA DURBASZKA

21 km

1. Ewa Twardowska                          4:21:20

 

 

XXVIII BIEGI ULICZNE WIOSNA CEKOWSKA 2018

21 KWIECIEŃ 2018

5 km

1. Marek Szafoni                              22:25

2. Robert Stasiak                             22:52

Ibuprom Sport Żel Półmaraton Łódź

15 KWIECIEŃ 2018

1. Damian Mikołajczyk                            1:43:24        PB

2. Jeremy Wysakowski-Walters             2:10:15

3. Ewelina Szymanowska                        2:27:02

DOZ Maraton Łódź

15 KWIECIEŃ 2018

1. Marek Bocian                               3:18:52        7 MIEJSCE  M-50

Ibuprom Sport Żel 5k Run

14 KWIECIEŃ 2018

5 km

1. Łukasz Kubiak                              18:01            5 MIEJSCE  M-30

2. Konrad Kosecki                            19:13            5 MIEJSCE  M-40

3. Robert Błaszczyk                         20:09

45.Maraton Dębno 2018

8 KWIECIEŃ 2018

1. Robert Błaszczyk                         3:41:27

Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer

7 KWIECIEŃ 2018

10 km

1. Damian Berczyński                       37:32           3 MIEJSCE OPEN   1 MIEJSCE M 30-39

2. Marek Szafoni                              46:34

3. Jacek Budka                                 52:05          

 

II BIEG CHARYTATYWNY ICZMP RUN

7 KWIECIEŃ 2018

5 km

1. Jeremy Wysakowski-Walters       25:51