XXVII Ogólnopolski Bieg Minimaraton Romana

25 CZERWIEC 2017

10,5 km

1. Marek Bocian                              44:00           2 MIEJSCE M-50

łaski bieg leśny teodory

25 CZERWIEC 2017

5 km

1. Łukasz Kubiak                              17:26          1 MIEJSCE OPEN

III extermynator Uniejów 2017

24 CZERWIEC 2017

11,3 km

1. Marceli Chodakowski                  1:42:09        2 MIEJSCE OPEN    1 MIEJSCE NAJLEPSZY ZAWODNIK KB GEOTERMIA UNIEJÓW

2. Kamil Pecyna                              1:50:30         9 MIEJSCE OPEN

3. Andrzej Błaszczyk                       1:53:35     

4. Mirosław Napieraj                       2:08:36

5. Arkadiusz Żeleśkiewicz               2:10:57

6. Izabela Augustowska                   2:17:33       1 MIEJSCE NAJLEPSZA ZAWODNICZKA KB GEOTERMIA UNIEJÓW

7. Robert Stasiak                             2:33:57

8. Marek Szafoni                              2:33:58       9 MIEJSCE W KLASYFIKACJI ŻOŁNIERZ 

 

GALERIA Z BIEGU BĘDZIE DOSTĘPNA W ZAKŁADCE NASZE BIEGI/EXTERMYNATOR/GALERIA Z BIEGU 2017

PROSZĘ O PRZESYŁANIE ZDJĘĆ DO MNIE JEŚLI TAKIE POSIADACIE

rstasiak@vip.onet.pl

 

3 Nocny Półmaraton w Piotrkowie

24 CZERWIEC 2017

1. Robert Błaszczyk                         1:31:58

Ósemka z haczykiem

18 CZERWIEC 2017

8,5 km

1. Marek Szafoni                              43:23

2. Robert Stasiak                             43:41 

XIV Radziejowski Bieg Południowy

18 CZERWIEC 2017

1. Marek Bocian                               41:31           4 MIEJSCE M-50

5. pko NOcny Półmaraton Wrocławski

17 CZERWIEC 2017

1. Andrzej Błaszczyk                        1:43:48

II LOT BOCIANA

17 CZERWIEC 2017

1 mila

1. Łukasz Kubiak                              4:53 min     2 MIEJSCE OPEN

VI Półmaraton Skierniewicki

17 CZERWIEC 2017

1. Robert Błaszczyk                          1:32:03         PB

IV CIENIŃSKA SZÓSTKA

11 CZERWIEC 2017

6 km

1. Marek Bocian                               23:25

2. Marek Szafoni                              28:15

TRIATHLON LWA lusowo

10 CZERWIEC 2017

1/8 IM

1. Łukasz Kubiak                               1:23:24

pływanie              12:56

rower                   47:24

bieg                      18:50                       1 Miejsce 

Grand Prix Sokoła

2-4 CZERWIEC 2017

15 km, 34 km, 10 km

1. Marcel Chodakowski                    7:16:32

III BIEG bez barier Poddębice

4 CZERWIEC 2017

10 km

                            KB GEOTERMIA UNIEJÓW     III MIEJSCE DRUŻYNOWO

 

1. Łukasz Kubiak                              36:34           5 Miejsce OPEN         2 Miejsce M-20

2. Damian Berczyński                      37:32           10 Miejsce OPEN       1 Miejsce M-30

3. Marek Bocian                               42:25           2 Miejsce M-50 

4. Robert Błaszczyk                         44:33

5. Andrzej Błaszczyk                        47:13

6. Marek Szafoni                              49:54 

7. Szymon Lewandowski                  51:10

8. Robert Stasiak                             54:34

9. Marek Długosz                             55:05

10. Izabela Augustowska                 55:07

 

Górski Bieg na Ślężę

27 MAJ 2017

5 km

1. Izabela Augustowska                   55:10

4. WYSZYŃSKA DZIESIĄTKA

27 MAJ 2017

1. Marek Bocian                               40:47            6 Miejsce M 40-50

2. Marek Szafoni                              48:15

3. Jacek Budka                                 53:10

15.Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run Łódź

27 MAJ 2017

1. Łukasz Kubiak                              35:15

2. Damian Berczyński                     36:02

3, Robert Błaszczyk                        40:22          PB

4. Andrzej Błaszczyk                       45:36

5. Tomasz Zasiadczyk                      46:16

6. Robert Stasiak                             50:36

7. Marek Długosz                             54:03

8. Jeremy Wysakowski - Walters    54:49

9. Ewelina Szymanowska                1:05:47

I Piątka Pomarańczowej poMOCy Zduńska Wola

21 MAJ 2017

5 km

1. Konrad Kosecki                            18:49           5 Miejsce M-40

Bieg z Naturą 2000 Łęczyca

20 MAJ 2017

4,5 km

1. Łukasz Kubiak                              16:59         2 Miejsce Open

Bieg o Puchar Malinowej Mamby - Grand Prix Koła 2017

20 MAJ 2017

1. Damian Berczyński                      38:07           3 Miejsce OPEN

2. Jacek Budka                                 49:46

3. Marek Szafoni                              52:27

Piknik rodzinny bieg na 5 km

14 MAJ 2017

5000 m

1. Łukasz Kubiak                              18:45          1 Miejsce

Piknik rodzinny na stadionie Lekkoatletycznym AZS

14 MAJ 2017

1000 m

1. Łukasz Kubiak                               2:51             1 Miejsce 

 

Runmageddon Rekrut, Wrocław

13 MAJ 2017

6 km

1. Marcel Chodakowski                        40:12

V BIEG ŁOSIA

13 MAJ 2017

17 km

1. Andrzej Błaszczyk                        1:20:48

IX Ogólnopolski Supermaraton 25/50 km Ozorków

13 MAJ 2017

25 km

1. Robert Błaszczyk                         1:47:11        4 Miejsce OPEN   4 Miejsce wśród mężczyzn

2. Marek Długosz                             2:39:40

50 km

1. Izabela Augustowska                    5:42:35      1 Miejsce wśród kobiet

 

 

 

 

TextilCross w Łodzi

13 MAJ 2017

Dystans ponad 2 km

1. Łukasz Kubiak                              7:08             1 Miejsce

Wings for life world run

7 MAJ 2017

1. Wojciech Jakubowski                   21,28 km   czas 1:52:02

 

XI BIEG WDZIĘCZNOŚCI ZA PONTYFIKAT PAPIEŻA JANA PAWŁA II

7 MAJ 2017

1200 m

1. Konrad Kosecki                             3:53            5 Miejsce OPEN

5000 m 

1. Łukasz Kubiak                               16:37          8 Miejsce OPEN

16. PZU Cracovia Maraton

30 KWIECIEŃ 2017

1. Konrad Kosecki                            3:16:52

2. Robert Błaszczyk                         3:21:06

9. Dycha Justynów - Janówka

29 KWIECIEŃ 2017

1. Łukasz Kubiak                               37:55          6 Miejsce OPEN     1 Miejsce M-20

VII Cross Straceńców - Górkowo k. Głogowa

23 KWIECIEŃ 2017

7 km

1. Marta Chodakowska                    59:11

21 km

1. Marcel Chodakowski                   1:45:12

2. Marek Brzustowicz                      1:51:54             1 Miejsce M-60+

3. Andrzej Błaszczyk                        2:01:02            5 Miejsce M 50-59

 

2. BIEGI MARSZ ŚLADAMI POWSTAŃCZYCH WALK BRDÓW

23 KWIECIEŃ 2017

1. Marek Szafoni                              24:16

2. Robert Stasiak                             24:16

Ibuprom Sport 10k Run Łódź

23 KWIECIEŃ 2017

1. Łukasz Kubiak                              35:28             10 Miejsce OPEN      5 Miejsce M-20

2. Konrad Kosecki                           39:47

3. Robert Błaszczyk                        40:52

4. Damian Mikołajczyk                       44:24

DOZ Maraton Łódź

23 KWIECIEŃ 2017

1. Marek Bocian                                          3:16:25

2. Jeremy Wysakowski - Walters               5:40:48

Biegi w Szczawnicy 2017

22 KWIECIEŃ 2017

Niepokorny Mnich 64 km

1. Izabela Augustowska                    11:23:04

Wielka Prehyba 43 km

1. Marek Długosz                              07:24:38

2. Wojciech Jakubowski                   08:09:33

Chyża Durbaszka 20 km

1. Ewa Twardowska                          04:43:09

Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2017

22 KWIECIEŃ 2017

1. Marek Szafoni                              22:34

2. Robert Stasiak                             24:16

Runmageddon Rekrut, Gdynia

8 KWIECIEŃ 2017

1. Jeremy Wysakowski - Walters                        1:58:48

Grand Prix Koła Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer

8 KWIECIEŃ 2017

1. Łukasz Kubiak                              36:53          2 miejsce OPEN       1 miejsce M16-29

2. Damian Berczyński                      37:18          3 miejsce OPEN       1 miejsce M30-39

3. Marek Szafoni                              46:51

4. Jacek Budka                                 51:08

12. ČSOB Bratislava Marathon

2 KWIECIEŃ 2017

1. Konrad Kosecki                             3:37:40

2. Wojciech Jakubowski                   5:04:54

I Zgierski Bieg Tkaczy

2 KWIECIEŃ 2017

1. Łukasz Kubiak                              17:13           3 miejsce OPEN 

7 Pabianicki Półmaraton

2 KWIECIEŃ 2017

1. Robert Błaszczyk                          1:37:42

IV Ostrowski ICEMAT Półmaraton

2 KWIECIEŃ 2017

1. Marek Bocian                               1:34:56