POZNAŃSKI TEST LEKKOATLETYCZNY 5000 m

1 PAŹDZIERNIK 2015

1. Jarosław Glinkowski          17:23:14

19 BIEG PRZEŁAJOWY O NÓŻ KOMANDOSA LUBLINIEC 10 km

2 PAŹDZIERNIK 2015

1. Andrzej Nowinowski                      48:05

35 BIEG PTOLEMEUSZA KALISZ 10 km

4 PAŹDZIERNIK 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 37:10

2. Marek Bocian                                41:52

3. Janusz Rupnik                              43:31

4. Marcin Pietrzak                            44:17

5. Mariusz Mikołajczyk                   46:39

6. Robert Stasiak                             48:19

7. Piotr Malczewski                         48:52

8. Marcin Łuczak                             52:22

9. Marek Długosz                            53:22

10. Iwona Pietrzak                         kontuzja

I LICHEŃSKI BIEG W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II 10 km

4 PAŹDZIERNIK 2015

1. Zbigniew Zając                              44:57

2. Włodzimierz Chajdas                   47:33

3. Tomasz Fabiański                         54:33

4. Katarzyna Chajdas                       59:03

V DYCHA DRZYMAŁY RAKONIEWICE 10 km

4 PAŹDZIERNIK 2015

1. Andrzej Nowinowski                      40:49

55 BIEG ULICAMI SIERADZA 5 km

11 PAŹDZIERNIK 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                16:48

2. Marek Bocian                               18:42

3. Zbigniew Zając                            19:42

III ULTRA MARATON BIESZCZADZKI 52 km

11 PAŹDZIERNIK 2015

1. Marcel Chodakowski                    5:34:30

2. Wojciech Jakubowski                   7:34:30

IX OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ UNIEJÓW 10 km

18 PAŹDZIERNIK 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 36:12

2. Jarosław Glinkowski                    36:31

3. Łukasz Kubiak                              37:21

4. Damian Berczyński                      39:07

5. Andrzej Nowinowski                    39:24

6. Marek Bocian                               40:19

7. Marek Brzustowicz                       40:21

8. Maciej Kasprzak                          40:59

9. Mirosław Napieraj                        41:31

10. Konrad Kosecki                           41:33

11. Zbigniew Kuglarz                         41:57

12. Janusz Rupnik                            42:08

13. Andrzej Błaszczyk                      42:26

14. Zbigniew Zając                            42:50

15. Robert Błaszczyk                        43:05

16. Andrzej Wojciechowski              43:44

17. Kamil Pecyna                               43:55

18. Marcin Pietrzak                           44:01

19. Mariusz Mikołajczyk                   44:39

20. Piotr Malczewski                        44:45

21. Janusz Kotłowski                         45:01

22. Marcel Chodakowski                  45:02

23. Mariusz Rostek                           45:09

24. Michał Maciejewski                    45:33

25. Tomasz Andruszewski                45:33

26. Włodzimierz Chajdas                 45:43

27. Wojciech Jakubowski                 45:59

28. Marta Kozanecka                       46:26

29. Mateusz Własny                         46:47

30. Jacek Budka                                47:31

31. Anna Bugajak                               47:52

32. Wojciech Gontarek                     49:15

33. Robert Stasiak                            49:22

34. Małgorzata Glinkowska              50:51

35. Karol Suleja                                 52:04

36. Tomasz Fabiański                        52:49

37. Emilia Wojciechowska                53:54

38. Teresa Ochocka                          55:29

39. Iwona Pietrzak                            56:03

40. Daria Górniak                              56:09

41. Dariusz Walaszek                         56:14

42. Katarzyna Chajdas                      56:24

43. Dariusz Batarowicz                     59:24

44. Halina Łuczak                             1:04:57

45. Marcin Łuczak                            1:05:00

46. Irena Walczak                             1:05:22

47. Ewelina Szymanowska               1:07:26

35. MIĘDZYNARODOWY BIEG WARCIAŃSKI 10 km

25 PAŹDZIERNIK 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 36:47

2. Andrzej Nowinowski                     39:47

3. Marek Bocian                                40:08

4. Konrad Kosecki                             40:38

5. Janusz Rupnik                               42:18

6. Andrzej Wojciechowski                42:45

7. Robert Błaszczyk                          44:10

8. Marcin Pietrzak                            45:12

9. Marcin Łuczak                              48:13

10. Robert Stasiak                            48:15

11. Marek Długosz                             50:41

12. Paweł Czyżewski                        51:43

13. Izabela Augustowska                 53:23

LAUSANNE 1/2 MARATHON

25 PAŹDZIERNIK 2015

1. Zbigniew Zając                               1:43:51   +5 min     1:48:51

VI PÓŁMARATON SZAKALA DOOKOŁA LASU ŁAGIEWNICKIEGO

25 PAŹDZIERNIK 2015

1. Wojciech Jakubowski                    1:47:10

1 RST PÓŁMARATON ŚWIDNICKI

7 LISTOPAD 2015

1. Izabela Augustowska                    2:03:37

2. Marek Długosz                             2:04:36

XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI TUREK 10 km

11 LISTOPAD 2015

1. Jarosław Glinkowski                      36:19

2. Krzysztof Tomaszewski                36:45

3. Andrzej Nowinowski                     40:21

4. Marek Brzustowicz                       40:49

5. Marek Bocian                                41:56

6. Janusz Rupnik                               41:56

7. Mariusz Rostek                              44:06

8. Andrzej Wojciechowski                44:18

9. Zbigniew Kuglarz                          44:39

10. Piotr Malczewski                         45:05

11. Mariusz Mikołajczyk                    45:25

12. Marta Kozanecka                         47:06

13. Konrad Kosecki                            47:06

14. Janusz Kotłowski                         48:01

15. Włodzimierz Chajdas                  48:32

16. Robert Stasiak                             48:52

17. Marek Długosz                             51:10

18. Karol Suleja                                  51:19

19. Małgorzata Glinkowska              51:43

20. Paweł Czyżewski                       53:01

21. Tomasz Fabiański                        53:40

22. Zbigniew Zając                           54:02

23. Dariusz Walaszek                       56:20

24. Katarzyna Chajdas                      1:00:29

25. Irena Walczak                             1:06:06

26. Marcin Łuczak                            1:14:29

27. Halina Łuczak                              1:14:31

28. Dorota Gamalczyk                      1:19:53

II ŁÓDZKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 10 km

11 LISTOPAD 2015

1. Robert Błaszczyk                43:10

2. Wojciech Jakubowski        47:58

CROSSANT 2015 MARCINKOWICE k/OŁAWY 12 km

11 LISTOPAD 2015

1. Izabela Augustowska                        1:06:48

IV POWIATOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ZDUŃSKA WOLA 10 km

11 LISTOPAD 2015

1. Tomasz Andruszewski                      41:16

I BIEG W NIEWIADOWIE - BIEG PO ZDROWIE 10 km

15 LISTOPADA 2015

1. Marek Długosz                               49:35

2. Izabela Augustowska                    51:53

19. ULICZNY BIEG „BEŁCHATOWSKA PIĘTNASTKA”

22 LISTOPAD 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 55:15

2. Tomasz Andruszewski                  1:13:32

3. Marek Długosz                              1:17:51

4. Paweł Czyżewski                          1:19:02

XXIV BIEG O LAMPKĘ GÓRNICZĄ KONIN 10 km

28 LISTOPAD 2015

1. Krzysztof Tomaszewski                 36:41

2. Andrzej Nowinowski                     38:57

3. Marek Brzustowicz                       40:31

4. Janusz Rupnik                               41:39

5. Mariusz Mikołajczyk                    43:54

6. Zbigniew Zając                             43:59

7. Tomasz Andruszewski                  44:38

8. Marcin Łuczak                              47:59

9. Robert Stasiak                             48:21

10. Marek Długosz                           50:18

11. Karol Suleja                                 50:21

12. Mariusz Rostek                          50:22

13. Paweł Czyżewski                       50:40

14. Izabela Augustowska                 51:53

I BIEG NOCY LISTOPADOWEJ - 7km

29 LISTOPAD 2015

24 przeszkody

Poligon Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

1. Andrzej Nowinowski                       45:58

 

XIII PÓŁMARATON ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW TORUŃ

6 GRUDZIEŃ 2015

1. Anna Bugajak                                 1:56:01

2. Robert Stasiak                              2:00:05

3. Izabela Augustowska                   2:00:07

4. Marek Długosz                              2:01:42

I KOLEŻEŃSKI BIEG TUREK TURKOWICE 15 km

12 GRUDZIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski     1:33:21

2. Paweł Czyżewski  

3. Mariusz Rostek

4. Marcin Łuczak      

5. Robert Błaszczyk  

6. Karol Suleja           

7. Małgorzata Górniak          

8. Ewelina Szymanowska     

9. Paweł Janiak          

10. Zbigniew Zając   

11. Marek Długosz    

12. Anna Bugajak     

13. Robert Stasiak     

14. Izabela Augustowska      

15. Maciej Kasprzak  

16. Andrzej Wojciechowski  

17. Andrzej Nowinowski      

18. Marek Brzustowicz         

19. Janusz Rupnik     

20. Tomasz Fabiański

21. Tomasz Andruszewski    

22. Mirosław Napieraj           

23. Marcel Chodakowski      

24. Zbigniew Kuglarz           

25. Janusz Kotłowski

26. Andrzej Błaszczyk          

27. Halina Łuczak      

I REKREACYJNY BIEG ZIMOWY 10 km

13 GRUDZIEŃ 2015

1. Krzysztof Tomaszewski    

2. Andrzej Nowinowski        

3. Zbigniew Zając     

4. Marcin Łuczak