39. PZU Maraton Warszawski

24 WRZESIEŃ 2017

1. Robert Błaszczyk                        1:38:54

XII Biegi Uliczne Malanowska Jesień

23 WRZESIEŃ 2017

10 km

1. Marek Bocian                               39:40         M-50     3 MIEJSCE

2. Marek Brzustowicz                      42:13         M-60     1 MIEJSCE

3. Marek Szafoni                              48:04

4. Jacek Budka                                 49:56

XXXVI Łowicki Półmaraton Jesieni

17 WRZESIEŃ 2017

1. Konrad Kosecki                            1:24:44        6 MIEJSCE    M-40

Grand Prix Koła Bieg o Puchar Prezesa Firmy Andre

16 WRZESIEŃ 2017

5 km

1. Łukasz Kubiak                           16:56             OPEN   3 MIEJSCE    M-20   2 MIEJSCE

2. Damian Berczyński                   17:39             OPEN   5 MIEJSCE    M-30   1 MIEISCE

3. Marek Szafoni                           22:39

8. PKO FESTIWAL BIEGOWY

8 WRZESIEŃ 2017

NOCNA 7-KA 

1. Robert Stasiak                              36:48

 

BIEG NA 15 km

1. Marek Długosz                              1:27:46

 

9 WRZESIEŃ 2017

BIEG 7 DOLIN 

100 km

1. Izabela Augustowska                  16:16:28          

 

TAURON ULTRAMARATON

64 km

1. Andrzej Błaszczyk                        9:43:15            

2. Wojciech Jakubowski                  11:42:32

 

ZDROJE PIWNICZNA BIEG 7 DOLIN 

34 km

1. Marek Długosz                             5:12:34   

 

CECHINI MUSZYNA RUNEK RUN

17 km

1. Robert Stasiak                              1:56:35

2. Ewa Twardowska                              2:34:18

 

10 WRZESIEŃ 2017

KORAL MARATON

1. Marek Bocian                                3:25:00      M-50     3 MIEJSCE

2. Marek Długosz                              4:02:51

 

KONSPOL PÓŁMARATON

1. Robert Stasiak                              2:14:08

 

 

VI Memoriał im. H.Warwasa

9 WRZESIEŃ 2017

10 km

1. Marek Szafoni                              47:14

3 ZDUŃSKOWOLSKA DYCHA

3 WRZESIEŃ 2017

1. Konrad Kosecki                            38:22           M-40    8 MIEJSCE 

2. Tomasz Andruszewski                 45:38

II Letni Bieg Trzech Jezior Trzemeszno

3 WRZESIEŃ 2017

1. Marek Szafoni                              1:16:34

XXXVI Bieg Kazimierzowski Pyzdry

27 SIERPIEŃ 2017

1. Marek Bocian                              40:12           M-50    5 MIEJSCE

2. Marek Szafoni                             49:56

VI Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek

27 SIERPIEŃ 2017

1. Marek Brzustowicz                       1:37:59         M-60 1 MIEJSCE 

7. Bieg Fabrykanta Mistrzostwa Polski Kobiet na 10 km

26 SIERPIEŃ 2017

1. Damian Berczyński                      36:31           M-30   9 MIEJSCE

2. Łukasz Kubiak                              39:37

3. Robert Błaszczyk                         44:05

V Bieg Służb Mundurowych

26 SIERPIEŃ 2017

1. Marek Szafoni                              50:08           KAT WOJSKO     9 MIEJSCE

V Maraton koleżeński

20 SIERPIEŃ 2017

42,195 km

1. Izabela Augustowska​                  4:22:15

2. Marek Bocian                             4:22:15

21,1 km

1. Marek Brzustowicz                      2:08:57

2. Arkadiusz Żeleśkiewicz               2:08:57

3. Marek Szafoni                              2:08:57

4. Robert Stasiak                             2:08:57

5. Włodzimierz Chajdas                   2:08:57

42 km ROWER 

1. Marek Długosz 

21,1 km ROWER

1. Katarzyna Chajdas 

 

XXVI Bieg im. Marszałka J. Piłsudskiego

15 SIERPIEŃ 2017

15 km

1. Marek Bocian                              1:01:45       M-50    3 MIEJSCE

V Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

15 SIERPIEŃ 2017

5 km

1.Łukasz Kubiak                               17:37            M-20     8 MIEJSCE

2. Marek Szafoni                              23:28

21,1 km

1. Konrad Kosecki                             1:29:11        M-40      3 MIEJSCE  

2. Robert Błaszczyk                         1:38:49

3. Szymon Lewandowski                  1:51:50

Husar Race II Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych

13 SIERPIEŃ 2017

5 km

1. Marek Szafoni 

Sztafeta biegowa Uniejów-Częstochowa

12-13 SIERPIEŃ 2017

1. Emilia Wojciechowska

2. Katarzyna Chajdas

3. Irena Walczak

4. Jacek Kurpik

5. Piotr Walczak

6. Zbigniew Kuglarz

7. Włodzimierz Chajdas

IX Bieg o Laur św. Wawrzyńca

5 SIERPIEŃ 2017

1. Marek Szafoni                              47:14

 

 

27. Bieg Powstania Warszawskiego

29 LIPIEC 2017

1. Maciej Kasprzak                          47:06

2. Robert Stasiak                            51:09

 

XIII Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami

29 LIPIEC 2017

21,1 km

1. Włodzimierz Chajdas                    1:52:32

10 km

1. Damian Berczyński                        38:13         2 MIEJSCE OPEN     2 MIEJSCE M-30

2. Marek Szafoni                                50:50

 

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich

20 LIPIEC 2017

68 km

1. Marek Długosz                              11:37:53      7 MIEJSCE M-50

130 km

1. Izabela Augustowska       47 km   9:33:09

10 km

1. Izabela Augustowska                     1:42:09

2. Marek Długosz                               1:58:57

XXXVI Bieg o Złoty Kłos

9 LIPIEC 2017

1. Marek Bocian                               40:24          3 MIEJSCE M-50

2. Damian Mikołajczyk                    46:49

9 PÓŁ Maraton Karkonoski Szklarska poręba

2 LIPIEC 2017                 

1. Marek Długosz                             2:52:42

2. Ewa Twardowska                         3:28:53

3. Wojciech Jakubowski                  3:28:55

 

Aquathlon Kruszwica

2 LIPIEC 2017

pływanie 500 m

bieg 5 km

1. Dariusz Walaszek                        pływanie 14:19

                                                                bieg  30:56

                                                          wynik   49:02