Wojtek Jakubowski

Wojtek Jakubowski

życiówki: 10km - 43:01, Półmaraton 1:38:12, Maraton 3:57:51

biega: asfalt - jak najrzadziej, przełaj, górskie, ultra - najchętniej

najdłuższy dystans: 110km

ilość przebiegniętych maratonów: 26

ulubiony bieg: Bieg Ultra Granią Tatr

biega od: 2012

funkcja w klubie: v-ce prezes

Konrad Kosecki "Kosa"

Konrad Kosecki Kosa

życiówki: 10km - 38:28, Półmaraton 1:28:08, Maraton 3:16:10

biega: asfalt

osiągnięcia: Korona Maratonów Polskich,

najdłuższy dystans: 42,195

ilość przebiegniętych maratonów: 15

ulubiony bieg: Bieg Do Gorących Źródeł

biega od: 2010

Łukasz Kubiak

Łukasz Kubiak

życiówki: 10km - 33:17, 3000m - 8:50,2, 1000m - 2:30,02, 800m - 1:52,37

biega: asfalt, stadion, przełaje

osiągnięcia: vce mistrzostwo w Akademickich MP na 800m

najdłuższy dystans: 10km

ulubiony bieg: Bieg Do Gorących Źródeł

biega od: 2005

Robert Stasiak "Roberto"

Robert Stasiak Roberto

życiówki: 5km - 22:03, 10km - 46:27, Półmaraton 1:46:57, Maraton 4:13:23

biega: asfalt, góry

osiągnięcia: Korona Półmaratonów Polskich,

najdłuższy dystans: 42,195

ilość przebiegniętych półmaratonów: 20

ilość przebiegniętych maratonów: 1

ulubiony bieg: Wings For Live World Run

biega od: 2012

funkcja w klubie: członek zarządu

Robert Błaszczyk

Robert Błaszczyk

życiówki: 10km - 40:22, Półmaraton 1:32:03, Maraton 3:20:07

biega: asfalt, przełaj

najdłuższy dystans: 42,195

ilość przebiegniętych maratonów: 4

ulubiony bieg: Nocny Półmaraton w Piotrkowie

biega od: 2013

Izabela Augustowska

Izabela Augustowska

życiówki: 10km - 49:193, Półmaraton 1:53:36, Maraton 4:13:46

biega: asfalt coraz rzadziej, przełaj, górskie ultra

najdłuższy dystans: 110km

osiągnięcia: III m-ce K40, 10km Justynów 2016; II m-ce open k, 50km Supermaraton Ozorków 2016; II m-ce open k, II ExTermynator 2016; III m-ce K40, 110km Lądek Zdrój 2016; I m-ce K40, 10km Nowogródek Pomorski 2016, I m-ce  zawodniczki klubu, 10km Uniejów 2016. 

ilość przebiegniętych półmaratonów:

ilość przebiegniętych maratonów: 11

ulubiony bieg: Ultramaraton Bieszczadzki

biega od: 2014

Marek Długosz

Marek Długosz

życiówki: 10km - 49:02, Półmaraton 1:56:50, Maraton 4:57:17

biega: czasem asfalt, las, góry

najdłuższy dystans: 64

ilość przebiegniętych półmaratonów:

ilość przebiegniętych maratonów: 10

ulubiony bieg: Wielka Prehyba

biega od: 2014

Zbyszek Kuglarz

Zbyszek Kuglarz

życiówki: 10km - 38:15, Półmaraton 1:25:15, Maraton 3:17:15

biega: asfalt, przełaj

najdłuższy dystans: 42,195

ilość przebiegniętych maratonów: 12

ulubiony bieg: Trzech Jezior w Trzemesznie

biega od:

funkcja w klubie: członek zarządu

ANDRZEJ BŁASZCZYK

ANDRZEJ BŁASZCZYK

życiówki: 10km - 42:26, Półmaraton 1:35:26, Maraton 3:31:17

biega: asfalt, przełaje, góry

osiągnięcia: każdy ukończony bieg

najdłuższy dystans: 64 km

ilość przebiegniętych maratonów: 5

ulubiony bieg: Półmaraton Warszawski

biega od: 2008

Dariusz Walaszek

Dariusz Walaszek

"Biegam rekreacyjnie, dla przyjemności ruchu.

10 km w 30 min czy w 50 min to zawsze 10 km

z tym tylko, że w 50 min więcej zobaczę.

Jacek Kurpik

Jacek Kurpik

Damian Berczyński

Damian Berczyński

Marek Bocian

Marek Bocian

Marek Brzustowicz

Marek Brzustowicz

Marcin Pietrzak

Marcin Pietrzak

Mirosław Napieraj

Mirosław Napieraj

Tomasz Andruszewski

Tomasz Andruszewski

Włodzimierz Chajdas

Włodzimierz Chajdas

Maciej Kasprzak

Maciej Kasprzak

Janusz Kotłowski

Janusz Kotłowski

Marcel Chodakowski

Marcel Chodakowski

Marek Szafoni

Marek Szafoni

Emilia Wojciechowska

Emilia Wojciechowska

Daria Górniak

Daria Górniak

Anna Bachera

Anna Bachera

Ewelina Szymanowska

Ewelina Szymanowska

Małgorzata Górniak

Małgorzata Górniak

Jeremy Wysakowski-Walters

Jeremy Wysakowski-Walters

Paweł Czyżewski

Paweł Czyżewski

Jacek Budka

Jacek Budka

Tomasz Zasiadczyk

Tomasz Zasiadczyk

Marta Tomaszak

Marta Tomaszak

Anna Bugajak

Katarzyna Chajdas

Marta Chodakowska

Iwona Pietrzak

Magdalena Stasiak

Ewa Twardowska

Irena Walczak

Arkadiusz Żeleśkiewicz

Tomasz Fabiański

Michał Maciejewski

Krzysztof Majchrzak

Sebastian Górecki

Michał Galoch

Aleksander Malczuk

Łukasz Sroka

Tomasz Sroka

Marta Gumińska

Żanetta Jankowska

Lidia Jaśkiewicz

Emil Adamczyk

Iwona Lewandowska

Szymon Lewandowski

Anna Wieruszewska

Przemysław Reska

Dariusz Gumiński

Elżbieta Kuglarz

Beata Piątkowska

Marta Goszczyk

Dorota Jaworska

Natalia Buczyńska

Bogdan Owczarek

Agnieszka Janiak

Dorota Kubiak

Ewa Malewska

Dominik Malewski

Damian Mikołajczyk

Teresa Ochocka

Magdalena Urbaniak

Piotr Urbaniak

Anita Pecyna

Kamil Pecyna

Edyta Serafińska

Jakub Skrzak

Patryk Krzeszewski

Piotr Walczak

Jessica Szymczak

Piotr Tarcz

Tomasz Tomczyk

Ewelina Wielogórka

Mateusz Własny

Krystian Górniak

Mikołaj Chodakowski

Rafał Brzozowski

Mateusz Długosz

Filip Busse

Rafał Budka

Krzysztof Jaworski

Rafał Błaszczyk