Andruszewska Maria

Andruszewski Leszek

Andruszewski Tomasz

Andruszewski Tomasz

Augustowska Izabela

życiówki: 10km - 49:193, Półmaraton 1:53:36, Maraton 4:13:46

biega: asfalt coraz rzadziej, przełaj, górskie ultra

najdłuższy dystans: 130km

osiągnięcia: III m-ce K40, 10km Justynów 2016;

II m-ce open k, 50km Supermaraton Ozorków 2016;

II m-ce open k, II ExTermynator 2016;

III m-ce K40, 110km Lądek Zdrój 2016;

I m-ce K40, 10km Nowogródek Pomorski 2016,

I m-ce  zawodniczki klubu, 10km Uniejów 2016. 

ilość przebiegniętych maratonów: 11

ulubiony bieg: Ultramaraton Bieszczadzki

biega od: 2014

Berczyński Damian

Berczyński Damian

Błaszczyk Andrzej

życiówki: 10km - 42:26, Półmaraton 1:35:26, Maraton 3:31:17

biega: asfalt, przełaje, góry

osiągnięcia: każdy ukończony bieg

najdłuższy dystans: 64 km

ilość przebiegniętych maratonów: 5

ulubiony bieg: Półmaraton Warszawski

biega od: 2008

Bocian Marek

Bocian Marek

Brzustowicz Marek

Brzustowicz Marek

Buczyńska Natalia

Buczyńska Natalia

Bugajak Anna

Bugajak Anna

Chajdas Katarzyna

Chajdas Katarzyna

Chajdas Włodzimierz

Chajdas Włodzimierz

Chodakowska Marta

Chodakowska Marta

Chodakowski Marcel

Chodakowski Marcel

Długosz Marek

życiówki: 10km - 49:02, Półmaraton 1:56:50, Maraton 4:57:17

biega: czasem asfalt, las, góry

najdłuższy dystans: 64

ilość przebiegniętych półmaratonów:

ilość przebiegniętych maratonów: 10

ulubiony bieg: Wielka Prehyba

biega od: 2014

Górecki Sebastian

Górecki Sebastian

Górniak Daria

Górniak Daria

Górniak Małgorzata

Górniak Małgorzata

Gumińska Marta

Gumiński Dariusz

Jabłońska Agnieszka

Jabłońska Sylwia

Jabłoński Artur

Jakubowski Wojciech

życiówki: 10km - 43:01, Półmaraton 1:38:12, Maraton 3:57:51

biega: asfalt - jak najrzadziej, przełaj, górskie, ultra - najchętniej

najdłuższy dystans: 110km

ilość przebiegniętych maratonów: 34 w tym 18 ultra

ulubiony bieg: Bieg Ultra Granią Tatr

biega od: 2012

funkcja w klubie: v-ce prezes

Janiak Agnieszka

Jankowska Żanetta

Jaros Mateusz

Jaworska Dorota

Jaworski Krzysztof

Kosecki Konrad "Kosa"

życiówki: 10 km 37:12 , Półmaraton 1:28:08, Maraton 3:16:10

biega: asfalt

osiągnięcia: Korona Maratonów Polskich,

najdłuższy dystans: 42,195

ilość przebiegniętych maratonów: 15

ulubiony bieg: Bieg Do Gorących Źródeł

biega od: 2010

Kotłowski Janusz

Kotłowski Janusz

Kozanecka Marta

Kozanecka Marta

Kubiak Łukasz

życiówki: 10 km - 33:17, 3000 m - 8:50,2 

1000 m - 2:30,02, 800 m - 1:52,37

biega: asfalt, stadion, przełaje

osiągnięcia: v-ce mistrzostwo w Akademickich MP na 800 m

najdłuższy dystans: 10 km

ulubiony bieg: Bieg Do Gorących Źródeł

biega od: 2005

Kuglarz Elżbieta

Kurpik Jacek

Kurpik Jacek

Kwiatkowski Łukasz

Kwiatkowska Magda

Lewandowska Iwona

Maciejewski Michał

Maciejewski Michał

Mikołajczyk Damian

Mikołajczyk Damian

Napieraj Mirosław

Napieraj Mirosław

Pietrzak Marcin

Pietrzak Marcin

Stasiak Magdalena

Stasiak Robert "Roberto"

życiówki: 5km - 22:03, 10km - 46:27, Półmaraton 1:46:57, Maraton 4:13:23

biega: asfalt, góry

osiągnięcia: Korona Półmaratonów Polskich,

najdłuższy dystans: 42,195

ilość przebiegniętych półmaratonów: 26

ilość przebiegniętych maratonów: 1

ulubiony bieg: Wings For Live World Run

biega od: 2012

funkcja w klubie: członek zarządu

Szafoni Marek

Szafoni Marek

Szczepaniak Janina

Szymanowska Ewelina

Szymanowska Ewelina

Twardowska Ewa

Twardowska Ewa

Urbaniak Adam

Urbaniak Magdalena

Urbaniak Piotr

Urbaniak Stefan

Walczak Dominik

Walczak Irena

Walczak Piotr

Wielogórka Ewelina

Wielogórka Ewelina

Wojciechowska Emilia

Wojciechowska Emilia

Wojciechowski Rafał

Zasiadczyk Edyta

Zasiadczyk Tomasz

Zasiadczyk Tomasz

Żeleśkiewicz Arkadiusz

Żeleśkiewicz Arkadiusz