Jak nosić czapkę z daszkiem?

czapka z daszkiem Pitbull

Czapka z daszkiem to idealna propozycja do stylu casual. Przez wiele lat był to element kojarzący się tylko i wyłącznie ze stylem sportowym, ale tak już nie musi być. Moda posuwa się do przodu, stając się egalitarna, czyli dopuszczająca do siebie niestandardowe rozwiązania. Przy czym, jeżeli ktoś myśli o połączeniu takiej czapki z garniturem, czy też innym, formalnym strojem, powinien jednak zrezygnować z takiego pomysłu.

Modna czapka z daszkiem

Pomimo tego, że lata upływają – czapka z daszkiem Pitbull zawsze będzie na topie. Zarówno, jeżeli chodzi o mężczyzn, jak również kobiety. Warto dostrzec również to, że jest to element, który może okazać się doskonałym sprzymierzeńcem, jeżeli chodzi o rażące promienie słoneczne. Daszek pomoże sprzed nimi uchronić oczy – co w szczególności może być ważne dla osób, które prowadzą pojazdy mechaniczne. Nie kosztuje wiele, ale może pomóc również, jeżeli chodzi o udary słoneczne, do jakich można łatwo doprowadzić, w sposób nieświadomy.

Z czym nosi się czapki?

Do jakich stylizacji będzie pasować czapka z daszkiem Pitbull z tego sklepu? Różnych. Do zdecydowanej większości ubrań. Wyłączając z tego bardziej formalne stroje (np. wyżej wspomniane garnitury). Ze spokojem można jednak pomyśleć o tym, aby czapkę założyć do spodni jeansowych i uwielbianych t-shirtów. Te ostatnie można zastąpić koszulkami polo. Bluzy dresowe, chinosy, krótkie spodenki, długie kąpielówki – lista takich ubrań jest długa. Dlatego też nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem takiej czapki do stylizacji.